bugün

israil taşeronluğunu geçmişteki örneklerden aldığı dersler ile daha modern hale dönüştürmüş, muaviye ve yezid' in sallama ayet ve hadisler ile toplum yönlendirme metotlarında ustalaşmış, her şey olabilmiş fakat türk olamamış, din kisvesi altında haramın dibini görerek multi milyarder olmuş, 60' ı geçgin olmasına rağmen dincilerin " ölüm var, hesap var" gibi sözlerini bir an olsun bile düşünmeyen, büyük israil konsorsiyumunun türkiye uzantısı olan zat.
2 ay önce: hayır diyenler 15 temmuz'un yanında yer alanlardır.

şuan: evet diyen ne kadar saygınsa hayır diyen de o kadar saygındır.

valla bu adam çarkıfelek gibi bi şey olmuş ben şaşıp kaldım artık. dün tükürdüğünü bugün yalıyor.
Siyasal islam kısa vadede olmasa bile uzun vadede bir kaybediştir.
Aynı son ile imtihan olması dileğiyle.

görsel
sabah sabah bana uzaktan ( 50 metre civarı ) ceeeee şeklinde sevimlice başlayan ancak afişe yaklaştıkça röaaagggghhhhhhh şekline dönüşen bir sürpriz yapmış olan siyasidir. ulan sevenine lafım yok tapanlar hariç ama adam gülümser halde iken bile korkutuyor be kardeşim..

belediye başkanlığı zamanında ve sonrasında 2 kez kendisini yakından gördüm konuştum hatta kısa bile olsa. o zamanlar bile gözlerindeki intikam ateşini görüyordun ancak geçen yıllar içerisinde bu ateş büyümüş büyümüş büyümüş.. afişte ( evet afişi elbette afiş aslında az kalıyor surlara asılan bayrak ebatlarında ) gülümsüyor yüzük taktığı eli göğsünde her zamanki gibi 4 parmak ön planda ancak o surat ifadesi ve gözler.. ne bileyim olm belki bana böyle geliyor ama sadece bana böyle gelmediğini çok iyi de biliyorum..
Dikkat ediniz. Türk demiyoruz. Kürt demiyoruz. Laz, Boşnak, Roman demiyoruz. Hepsini birden içine alan bir ifade kullanıyoruz. Tek millet diyoruz" dedi.
(diyarbakır)

16 Nisan geliyor. Türk milleti 80 milyon inşallah bütün bu Batı’nın liderlerine en büyük dersi verecek.
(ankara)

milliyet kavramı spekülasyonu gibi bir kavram geliştirildi kendisince.
ikby'de bayrak sorunu sona erdikten sonra bayrak konusunda konuşmuş.

http://www.habergzt.com/e...l-yonetimine-uyari/52620/
görsel
şu an ntv canlı yayınında. yüzünün sol tarafı birisine ne kadar benziyor değilmi?
hiç bir gazeteci kendisine suriyeli mülteciler meselesini sormuyor.
türk düşmanıdır.

bunun kim olduğu, kime, neye hizmet ettiği belli de şunlar (bkz: türk demiyoruz diyenin çarkına su taşıyan ülkücü) ne ayak işte onu anlayamıyorum bir türlü...
1000 küsür odalı sarayında millete hizmetkar olan cumhurbaşkanı. yersen.
iyi bir toplum analizcisidir ve gayet zeki bir cumhurbaşkanıdır gözümde. Anadolu çomarlarından nasıl oy alacağını bilmektedir.
zonguldak'taki konuşmasında ''işçi artsın üretim artsın'' sloganı atan kitleye ''bana slogan atmayın'' azarını yapmış olan şahıs.

eleştiriye tahammülü yok. bir tek ve en mükemmel kendisinin olduğunu sanıyor. 3000 bin kişiyi işe ben aldım diyor.
allah mısın birader sen? kime neyi bahşediyorsun?
görüyorum ki tüm recep tayyip erdoğan düşmanları bu başlıkta toplanmış. o zaman size aynı anda buradan daha iyi hitap edeceğim bir yer olamaz. sakın ola yalnız sanmayın.

büyük lider. reis-i cumhur. yüce allah başımızdan eksik etmesin. düşman biriktirmiş diyen var. ben şahsen bu adam bu çizgide ilerledikçe, tüm dünya da gelse, bedenimden geriye parça bile kalmayacak bile olsa türklük ve islam'ın son ve tek kalesi olan türkiye cumhuriyeti'nin seçilmiş ve de benim seçtiğim bu cumhurbaşkanını kanımın son damlasına kadar korurum.

görsel

kudurabilirsiniz. her eksi bi kudurma hadi göreyim sizi.
Allahın izniyle ilk başkanımız olacaktır.
görsel
görsel
Eski fetö'cüdür.

Kandırılmıştır.

Hiç aldanmamıştır.

15 yıldır devleti yöneten yegane insandır.

15 yıldır başkanlık sistemi olmadığı için ülke çok kötü durumda der.

15 yıldır ülkenin her konuda ülke çok iyi durumda der.

Ekonomimizin 15 yıldır hep harika olduğunu söyler.

Başkanlık yok diye ekonomi kötü, başkanliktan sonra düzelecek der.

15 yıldır yaptığı her şeyin mükemmel olduğunu söyler.

Mavi marmaraya izni bizzat vermiştir.

Mavi marmara giderken dönemin başbakanına sorulmamıştır.

Ona göre uçağın düşmesinden rusyanın hatalari sorumludur.

Ona göre 'yanlışlıkla uçağı düşürdük özür dileriz'dir.

imralıyla görüşmez.

Görüşür.

Ne istediler de vermez.

Fetö terör örgütüdür.

Hollanda'da demokrasi yoktur.

Demokrasi için iki başlılık olmasındır.

Ne tek dildir ne tek dindir.

Tek din dedi din din.

Haaa bir de;

Kişi başına milli gelir çok iyidir.

Asgari ücret çok düşüktür.

Asgari ücret alanlar onu alkışlar.

O ise "gelir eşitsizliği" konusuna hiç değinmez çünkü onu dinleyenler "gelir eşitsizliği" nedir bilmez.

En lüks bin tane araçla konvoy yapsındır, sarayda otursundur. Cumhurbaşkanına bu yakışırdır. Diger ülkelere hava atılsındır.

Öyle bir halkın "başgan"ıdır.

Ulanlı, sen kimsinli konuşur.

Hatta Türkiye'deki mitinginden, elit Hollanda bakanına "bana bak" diye seslenir. Mahalle ağızı sağlamdır yani.

Alo babacığımdır, yine onun istediği oylar çıkacaktır.

Halkın hizmetkaridir ama halk aç kendisi sayılı zenginlerdendir.

Diktatördür efenim.
"evet vermezseniz allah öteki dünyada bunun hesabını sorar" diyerek allaha şirk koşan cumhurbaşkanımız.
herkesi yalancılıkla, teröristlikle, hainlikle, halk düşmanlığıyla, basitlikle itham ediyor.

cidden artık ülkede siyaset yapılamaz oldu. erdoğan'dan değilseniz üzerinize binbir yafta yapışıyor. erdoğan'la uğraşmaktan siyaset yapamıyorsunuz.
yaşar nuri öztürk pek hazzetmediğim bir ilahiyatçı olmasına rağmen bir tabiri gerçekten takdire şayandır.

(bkz: allah ile aldatmak)
kendini yalanlayan isim.

hayır diyenlere terörist denilmesiyle ilgili

-hayır ben hiç böyle söylemedim dedi.
torununa din dersi verirken birilerinin gelip resmini çektiği cumhurbaşkanı. yoksa dini kullanma gibi bir amaç söz konusu değildir, tamamıyla pampanın habersiz çekmesinden olmuştur.

görsel
görsel
reisimizz.
büyük ortadoğu projesi görevini yerine getiren siyasetçi. izlemeyen kel kalsın inşallah;

https://www.youtube.com/watch?v=kCaUcQJEGlY

hala evet mi?
tek bayrak tek devlet tek başkan - 2017 türkiyesi

ein volk, ein reich, ein führer (tek halk, tek imparatorluk, tek lider) - 1940 nazi almanyası.

cumhur'un Reisi. 17 nisan'da yasal sınırlarına çekilmesi dileğiyle.
görsel

biraz da gülelim.