bugün

havalı ve genel kültürü geniş, idealist bir adam. keşke ben de öyle olabilsem.
adam gibi adam.
chpkk lıları baya ağlatan bir kişilik.
sözlükte yazan, sözlüğü okuyan herkesten kat kat başarılı, anasının babasının gururu olan vatan evladı. chdp ortaklığına inat, yürü be!
Aaaa
görsel
rize de üniversite de yaptığı açılış konuşmasını izledim ve hdp lilerden kan alacağını tahmin ettiğim adamdır.
Evladım olsa; cebine esrar koyup, polise ihbar ederdim.
cumhurbaşkanı görünümlü, bildiğimiz eski başbakandır. eski tas eski hamam devam. davutoğlu'nda gurur varsa bırakır bu işi ama tık yok.
Çok çalışkan bir adam.
Allah yardım etsin valla.
Ülkenin hem c.baskani
Hem Başbakanı
Hem içişleri Bakanı
Hem savunma Bakanı
Hem genel kurmay başkanı
Hem halife si
Hem Şeyhülislam i
Hem ağası hem babası
Yüklenmeyin bu kadar hasmetlimize
Onunda işi zor sonuçta..
Kendini dünya lideri sanan hakiki şizofren. Kim ölmüş, kim kalmış, polis ne yapmış zükünde olmayandır ayrıca.

(bkz: polise emri ben verdim)
(bkz: kurabiye)
' Sabah sabah senin gibi bir meleği televizyonda görmek zorunda mıyım lan sayın cb? ' diye çemkirmeme sebep olan insan müsvettesi.
(bkz: kelimelerin kifayetsiz kalması)

Ayrıca bu lavuk neden hala televizyonlardan düşmedi, cb oldu halen televizyonda amk. Davutoğlu' nda birazcıcık haysiyet varsa bıraksın o koltuğu, zaten sadece orada oturuyor amısınnaaakkkyim.
erdoğan: "Katil Esed'le fotoğraf çektirenler kimler sizler çok iyi biliyorsunuz, benim söylememe gerek yok."

(bkz: adam haklı beyler)

görsel
neden miting yaptığı hala anlaşılamayan cumhurbaşkanı.
gerçekten insan hayret ediyor. başbakanken açılış yaparsın anlaşılır ama bir cumhurbaşkanı toplu açılışa niye katılsın akıl alır gibi değil.

Müteahhitliği bırakması lazım türkiye cumhuriyeti cumhurbaşkanının.
rant yemekten bir türlü vazgeçemeyen cumhurun sözde başı. o miting senin, o toplu açılış benim.

o makam hiç bu kadar rezil duruma düşmemişti.
kendisini akp nin hala başında sanan şahıs. e o zaman ahmet davudoğlu ne iş.
iktidarı döneminde insanlar eceliyle ölmeyi unuttu. son olarak çıkış yaptığı cumhurbaşkanlığı koltuğu ise açıkça görülmekte ki bu kadar haram saltanatı kaldıramamakta.

insanlar her gün sokaklarda bir şekilde ölüyor, öldürülüyor.
helikopterler düşüyor, polis araçları devriliyor, devletin çalışanları suikaste uğruyor.
en azından tüm bunlar satılmış basın tarafından böyle lanse ediliyor.

şimdi izmir'de olan her depreme ''mini etek giyiyorlar'' atıfında bulunan insanlara ben de ülkede yaşanan bunca talihsiz olayı tayyip erdoğan'ın haram saltanatına bağlıyorum. en azından benimki daha mantıklı.
Sövmeyi bile bıraktım durum o derece vahim.
turkiye cumhuriyetinin cumhurbaskani + basbakani + genel kurmay baskani + dunya lideri + uzun adam (!)
birilerinin cumhurbaşkanının miting miting gezip muhalefeti eleştiremeyeceğini öğretmesi gereken tip. birader, sen artık parti başkanı değilsin. artık siyasetçi bile değilsin. kır kıçını otur 200 milyonluk sarayında!
insanların nazarındaki itibarını korumak için yapmadığın şey kalmadı ama 100 yıl sonra toprağın altından hakkında okunan lanetleri hiç hesaba katıyor musun?
şehit babasını dava eden kifayetsiz muhteristir (bkz: şehit babasını dava eden başbakan).
allahü teala başımızdan eksik etmesin, reis-i cumhur.
türkiye cumhuriyetin başına bugüne kadar gelmiş olan en iyi yöneticidir. allah ömrümden alsın ömrüne katsındır.
afedersiniz kendisi insan. (mış)
dünya lideridir. ama birleşmiş milletler geçici üyeliğine bile almadılar.rtenin yerine yeni zelanda'yı tercih ettiler. o zelanda ki çanakkale savaşlarında ingilizlerle beraber bize karşı savaşan y. zelanda'yı tercih ettiler.rte dünyaya nizamat vermeye çalışırken bir türlü kendi henesindeki rezaleti göremeyenlerdendir.
girdiği tüm seçimleri kazanmış 12 yıl ülkemizi yönetmiş ve sonunda da köşke çıkmış hemde halk oyuyla çıkmış ilk reisi cumhurdur doğrusu ile yanlışı ile ülkeyi yönetmeye devam etmekte olan siyasetçi.