bugün

redbull değil panpa kanatlandırmaz kör eder en fazla.
kanatlandırır...
aqua, ice, bouqet ve dark spice kokularını kullandığım, aynı zamanda deodorant ve parfümüne de sahip olduğum marka. birçok kişi sadece kolonyağını sürmeme rağmen hangi parfümü kullanıyorsun filan diye sordu. kalıcı bir etkisi var, traş sonrası iyi gidiyor. çok amaçlı.
No:94'une hayran oldum, boyle bir koku olamaz.

Yasemin alt notali, tabii ki yine yasemin.
güzel kolonyaları olan marka.
atelier rebul adı altında farklı bir iştirakı da bulunan kozmetik-ecza markası. Sadece kolonya, parfüm değil muhtelif krem, kokulu mum, sabun vs tarzı ürünleri de bulunmakta. fiyatlarına kıyasla başarılı diyebilirim. ayrıca bu tarz yerli iştiraklerin bulunması ve desteklenmesi gerektiği düşüncesindeyim. Fransa senelerce bu tarz ürünlerle dünya çapında milyarlarca dolarlık ihracat gerçekleştirirken geç kalmışta olsak bir yerden başlamalı.

http://www.atelierrebul.com/

not: istanbul isimli kolonya ve parfümünü ise ayrı beğeniyorum.
kokusunu çok sevdiğim bir erkek parfümüdür.

özellikle rebul sport bayıldığım bir çeşididir.
dark spice adıyla erkek kolonyası çıkaran marka.

bildiğin parfüm gibi odunsu notaları kahveyle karışınca kendini ısırasın geliyor.
kokusunu duyunca biyolojik saatin geri sarar, çocukluğuna dönersin. ayrıca kokusunun kalıcılığı bir çok pahalı parfüm ve kolonyağından iyidir. lavanta kolonyası favorimdir.
mandalinalısı kötüdür ice bir derece ama peki rebul ice neden vardır? buzun kokusu mu olur?
yasemin kolonyasiyla kendinizi simartabileceginiz kolonya markasi. koklayinca icme hissi uyandiriyor.
classic olanı inanılmaz hoşuma gitti.. negzell..

sevimli bir kokusu var..
speed modelini almayi dusundugum parfum markasi.

edit: speed modelini aldigim herkesin cok begendigi ancak kalicilik konusunda sinifta kalan parfum.

sport modeli gerçekten iyi olan parfüm markası. 1 haftadır kokusu gömleğin üzerinde, kokusu da gayet hoş. bileydim 2 tane alırdım bileydim*.

(bkz: reklamları izlediniz)

not: valla güzel lan, arkadaş ortamında da ilgi çekti ondan yazdım.
kolonyaları mükemmeldir.

(bkz: mandalina kolonyası)
(bkz: yasemin kolonyası)
başta lavanta olmak üzere; mandalina, yeşil limon ve yaseminli kolonyaları olan marka.

lavanta kolonyası için canımı fena edebilirim.
sırf merakımdan girip alışveriş yaptığım tarihi eczane.
ve
kokusu son derece keskin bir lavanta kolonyası.
80 derece.
bim olmasa satamayacak olan, buna rağmen güzel ama kokusu hemen uçan parfüm-deodorantlar üreten, 1895 yılında yaratılmış koku markası.
piyasadaki sağlam erkek kokularından biridir fikrimce. taksim istiklal Caddesindeki rebul eczanesi nde uygun fiyata ve promosyonu ile birlikte bulmak mümkündür.
Bim de parfümleri satılmaktadır bu markanın.
sari etiketli, cok keskin kokulu lavanta kolonyasinin markasi.

al parfum olarak kullan, yeridir.
baştan çıkarıcı erkek parfümü.
istiklal caddesi'nde eczanesi bulunan, kolonya, parfüm, after shave v.s. üreten firma.