bugün

dikkat etsin kibrit satarken canım saçları yakmasın.
pinokyo da ona çakar. bunu gören sinekli bakkal salya sümük ordan kaçar.
artık çakmak satıp çakmak satan olmak ister devrimcidir kendileri.
(bkz: rapunzeliha) ile aynı kişi olduğunu düşündüğüm yazar.
edit, değilmiş efendim. yetkili kişi ve kurumlardan özür dileriz.
çakmak satmakla satmamak arasında gidip gelen, yazılarını begendiğim yazar.
benim gibi şanssız doğduğunu kabul etmiş ve yalnız olmadığımı bir kez daha görmeme neden olmuş yazar..
ayrıca hoşgelmiş..
neslinden utanan yazar gene de nesildaşım olarak hoşgelmiş .
çok ilginç bir yazar. çirkin olmanın faydaları başlığına alıntı olarak birkaç entry girmiştir.
ancak güzel yazmaktadır. koştursun efendim.
geç de olsa söyleyelim;

hoşgelmiş yazardır.
nickini sevdiğim yazar.
düşüncelerini sevdiğim yazar.
geçenlerde özelden "abi" dediğim ablamız. kendisinden özür dileriz.
nicki bana eniştemi hatırlatan yazar.

(bkz: bayram değil seyran değil eniştem beni niye öptü)
yani herkes işini yapsın. başkasının işine burnunu sokmasın anlamına gelen nicki olan bir nesildaş yazar.

mesela editi: coşkun the rapist
pek tanımadığım ancak geçen iki üç mesajlaştıktan sonra ve zamanla kendisine ait birkaç entry okuduktan sonra hakkında yazılan olumlu şeyleri gerçekten hak ettiğini düşündüğüm düşünceli, samimi, hassas vb olumlu sıfatları yakıştırabileceğim birisidir kendileri. unutmadan, masalları birbirine karıştırmış yazardır.
(bkz: kibritçi kız)
(bkz: rapunzel)
çok mütevazi yazar. mütevazi olduğu kadarda sevimli yazardır. sevdim kendisini.
denk geldiğim her entrysini sevdiğim yazar. **
"rapunzel kibrit satarsa, kibritçi kız ne yapar?" şeklinde seslendiğim yazardır, nesildaşımdır.
çok yakın arkadasım kendisi mütemadiyen beraber oje sürüyoruz. benimkiler hep bozuluyor.. ben fena bozuluyorum bu duruma... ikimizde aynı renk sürmeyelim diyoruz ama ikimizde kırmızıyı seçiyoruz.. çok çetrefilli bir ilişkimiz var sözlük...
anti-depresan yazarı..ıssız adam izledik birlikte ağladık sonra ani bir kararla ben saçimi pembeye boyattım üstüne alişveriş yaptık mis gibi hani böyle pembe puantlı bol dekolteli şeyler aldık birlikte. şimdi oje sürüyoruz of yine bozuldu.
gece 03:00 ayinlerine kızmış peki niye kızmış?*
03:00 ayinlerine benim yüzümden kızdıgını dusundugum yazar. zira muhabbeti gunaha girmemek icin ayin esnasında kesmek zorunda kaldıgım sırada kendisi ayinimizi basmıstır.
hos sohbet dunya uzerinde kendi kendine yeten 10 yazardan biridir. guzel tesbitleri ve pırlanta gibi bir abisi vardır.
umarım kibritlerini kara çarşafla satan kızdır.
(bkz: slovak kızları/#11955631) ile kahkaha attırmıştır.
ağlama konusunda hayli ısrarlı yazar. hiç niyetim yok, izin vermeyeceğim.