bugün

ramazan ayı içerisinde, iftara yaklaşılırken, oruç tutmaktan agzı kokmuş bir bireyin karşısında lıkır lıkır içlen suyun verdiği hazdır.

hiçbir şeyden alınamaz bu haz. net.
saygısızlıkta çığır açmış kişi eylemidir. lakin allahım sen şu ramazan-ı şerifin yüzü suyu hürmetine bu kulunu da bağışla.
aslında müslüman troll serzenişi. ateistler bu seviyesizliğe inmez.
(bkz: 2013 ramazan ayının ilk oruç dayağı piyangosu)
(bkz: bu arkadaş hangi şehirdeyse oraya oynuyorum)
tanım:
1- Değeri, üstünlüğü, yaşlılığı, yararlılığı, kutsallığı dolayısıyla bir kimseye, bir şeye karşı dikkatli, özenli, ölçülü davranmaya sebep olan sevgi duygusu, hürmet, ihtiram.
2- Başkalarını rahatsız etmekten çekinme duygusu.
3- insanlara karşı dikkatli, ölçülü, özenli davranmaya neden olan sevgi duygusu değer yargısı.
bütün bunların ne demek olduğunu anladığında senin de bir gün inancına saygı gösterirler azizim. *
Oruclu kisinin umrunda olmayacak davranistir. Tiksirana kadar icebilirsiniz.
igne batsa su akıtır. Batirin gitsin dangalaga.
haz falan değildir. terbiyesizliktir. arkadaş hiç mi saygınız yok lan. ramazanda oruç tutmuyosan tutana saygın olmalı. tutana saygın yoksa kendine saygın olmalı. inanıp inanmamanla alakalı değil, insan olup olmamanla alakalı.
insan bu kadar mı düşer sorusunu akla getiriyor bu bence. örümcek beyinki dedikkeri müslümanlar gibi hoş görülü, saygılı olabilmeyi becerebilseler keşke.
Trollemenin verdiği haz gibidir. Net.
satanist olarak ilan edilen bazı metal grupları bile oruç tutanlara saygı gösterirken, troll olacağım diye tutturan bir garip adamın sanrısı. aldığın en büyük haz bu ise yazık la sana.
gönül zenginliğinden epeyce uzaklarda olma emaresidir. hatta biraz da taaddun emaresidir.
hayvanların yapmış olduğu faaliyettir.
eşşekler, öküzler kısaca hayvanlar oruç tutmaz bu yüzden yadırganmaz, insanlar için alışılmış bir durumdur.
durum çok net, şimdi bu başlığı açan dangalak çapulcu olacak, ayyaş olacak, yok arkadaş dini kullanıp pirim yapmaya çalışan her ne kadar şerefsiz varsa sözlerim size hey dangalak sanada söylüyorum dinle! dini istismar, bu ülkede iktidarlar tarafından yeterince yapılıyor zaten böyle dangalaklar çıkacak konuşacak bazı süper kahramanlarda bunları bizim adımızla yanyana koyup prim yapacak güzel iş valla burada sözlükte iki kelam edebilen bir mikroorganizmanın bile bunu yiyeceğini sanmıyorum. çok bariz değilmi bi avuç ne olduğu belli olmayan tip çıkacak dine sallayacak öbür taraftan ne olduğu belirsiz bikaç kişi çıkacak atatürk'e sallayacak bizde saflarımızı alıp savaş mı yapacaz tezgaha gelmeyin geldirtmeyin...
(bkz: oruc açılırken su icmenin verdigi haz)
yanında durduğu kişi ben isem iftardan sonra alacağı hazzın yanında önemsiz olan hazdır.
ben orosu çocuğuyum demenin farklı versiyonlarını deneyerek elde edilen hazdır.
haz degil ibneliktir!!
goruldugu anda kafasini koparmak gerekir.
ramazan da herkes herkesin yanında yemek yer içer ama bunu haz almak için özellikle yaparsan dayak yersin iyide olur piçlik yapmanın bir anlamı yok.
ramazan münasebetiyle seri olarak oruçla dalga geçme amaçlı başlık açan troll ifadesi.

diğer eserleri şunlardır:

(bkz: oruç tutan kızın yüzünüze doğru holosko demesi)
(bkz: oruç tutanlar evden dışarı çıkmasın kampanyası)
(bkz: hoşlanılan kızın oruç tutması)
(bkz: 17 saat aç kalıp adına ibadet demek)
(bkz: sözlüğün ramazan ayında çok bozması)
Sen oruc tutarak nefsini memnun etmeye calisirsin o ise oruc tutarak Allah'i memnun etmeye calisir. yani geberene kadar da yesen orucluya hicbir tesiri olmaz.
yavşaklığın verdiği hazla aynı olandır.
dünya gözüyle alabildiği en iyi haz buysa; ''acırım lan ben buna'' diyesi geliyor insanın. elbet sende birgün güzel hazlar tadacaksın dostum. böyle ezilme buralarda.
(bkz: allasen)
suyun gerçek tadına varmaktır...
düşünsene yanındaki adam su bulamıyor sen buluyorsun, inanılmaz bir şey.
götümüz göğe eriyor resmen.
Bir orospunun orospuluktan aldığı hazdır. Zaten bunu yapana da ayıptır, günahtır. Ama orospu çocukluğudur.