bugün

orucunu huşu içinde idrak eden müminleri dinden imandan çıkaran utanmaz arlanmaz kadındır.
Herkes istediğini yapmakta özgürdür illa ramazan ayında olmasıbir şey ifade etmez.
Onbir ayın sultanı.
ilgi orospuluğunun yeri ve zamanı olmaz.
Ben bakmiyim abdestim kaçar.
(bkz: yosma)
hiç kimseyi ilgilendirmemesi gereken kadındır. ülkemizde ebleh sürüsünü düşündüğümde umarım başına bir şey gelmez. dikkat edin kadınlar, bu sapık abazaların günü saati yok.
olaya sadece bir müslüman açısından bakıp bencillik yapmasanız.kendi dini kurallarına vs. uymuyor diye herkesi kötülemeye uraşmasanız.
mesela orucun sağlığa yararları ve zararları diye bir başlık açıp daha bilimsel yoldan anlaşabiliriz.
iradenizi deniyor işte daha ne istiyorsunuz, hazır sevap.
"istedigini yapar" cılar gelmeden dagılalım.
Hepsini geçtim, "bakmayayım abdestim kaçar." Yazan arkadaşın abdestini çok merak ediyorum.

Nasıl bir abdesttir ki etekten hallenir, kahkahadan hallenir?

Sizin zihniyetiniz bozuk annem, sizin nefsiniz henüz terbiyelenmemiş.

Etek de giysem bakacaksın, çarşaf da. kandırma kendini!
mini etek giymenin ramazanla bir ilgisi olmadığı için tabii ki giyebilir, ama buna laf etmek kimsenin haddine değildir!
Bir türlü normal bir ruh haline kavuşamayan, sapık müslümanların yakından ilgilendikleri bir konudur.
yıllar önce daha genç iken otobüs durağında taşlanmama sebep olmuştur.
acilen vatan haini ilan edilip 155 i aramak suretiyle ihbar edilmelidir.
malum batı şehrinde yaşayan bir kadındır.
ha ramazan ha değil ne fark eder.ne giyerlerse giysin bana ne günahları kendınıe
dün başıma gelen durum ama etek mini etek değildi. üstelik inançsız bir arkadaşım gelip sen simdi tuttuğun oruç kabul mu olacak sanıyorsun dedi neye uğradığımı sasirdim. oruçken sakız çiğnemek orucu bozar mı diye tartısan adamlar etek oruc bozar mı seviyesine yükselmis. orucunun bozulmasından korkan kısa bile olmayan eteğime bakmasın bi zahmet.