bugün

rakı içmek kaliteyse ben kaliteli kadın istemiyorum arkadaş dediğim varsayım.
içtiğinin ne olduğu önemsizdir ve kadının kalitesi de içmekle bağdaştırılmamalıdır.

illa tespit yapılacaksa şu en doğrusu olur: ağzıyla içebilen kadın alkol adabı sahibidir.
Rakı nın asilliğini kadınların tümüyle bağdaştıran durumdur.

ancak rakı içen kadın veyahut erkek tribe girer ister istemez. bunun sebebi tv de görülen meyhanelerdeki yada meyve kasalarının üzerindeki rakı sahneleridir. içerken kendi sınırını bilmeyen hiç kimse kaliteli değildir. doğru düzgün için şunu. rakı içip kaliteliyim diye tribe girmeyin. sonra poşeti kulaklarınıza bağlayıp baş ucunuzda ' aman yatağıma kusmasın. ' diye bekleyen sevgililerinizi düşünün.
Rakıyı her kadın her erkek içemez şarap bira vodka bunlar çerez içkilerdir herkes içer ama rakı kalitedir içmesini bilen içer her kursaktan geçmez rakı, cinsiyet ayırt etmez, zengini fakiri asili köylüsü farketmez , içen er kişide içmesini biliyosa muhabbete doyum olmaz,
Şarap içersin entel muhabbet edersin
Bira içersin politika konuşursun
Viski içer ağır abi takılırsın
Vodka içer rusya ve putinin kızlarını konuşursun
Cigara içersin muhabbete gerek yok sadece gülersin
Rakı içersin adam gibi muhabbet edersin.
Böyle bir kadinla evli olmak istemezsiniz "ama hayatim sende mutfak masrafimizi rakiya yatiriyon bir sicak corba yapipta koymuyon önümüze"diye de böğürürsünüz.
Haklı olduğunu düşündüğüm önerme.
"seviyorsan, benimle oturup içeceksin."
Rakı içen kadın yolludur net.

Kadın dediğin rakı içer mi amk çay içsin.
Ancak konsomasyon eylemi için geçerli olabilecek önerme.

Kadında kaliteyi Gösteren sıfatlarla rakı Arasında olumlu bir korelasyon yoktur.
iste sizin gibiler yuzunden raki icen kizlar raki icerken cekilen fotograflarinin aciklamasina siirler yaziyolar. hsjh ama cok guluyom. asiri kalitelilik.
Bir de devrimciyse ooohh. Yeme de yanında yat.
tabi lan manyak mısın. gece yatakta biter sonuçta. değil mi? kaliteli kadın dediğin duygularını bastırmaz, direk verir çünkü.

bir sıçmık.
çikolatalı süt içen kadın kadar değil..
Günümüz müslüman Türkiye'sinde kesinlikle onaylamadığım düşünce.

Rakı içen kadın yalnızca kalitesizliğini gösterir ve ateistliğinin reklamını yapar.

Allah ıslah etsin.
canandır.
Bence tehlikelidir. Birde öyle trafiğe çıkarsa aman aman al sana absürt komedi ve dram.
Içip cozutmayan her insan kalitelidir.
neden bu kadar hata yapıyorumun cevabını vermiştir aslında yazar bu önerme ile, şöyle ki:

kendini her boktan anlıyor zannetmek yani (bkz: herbokalog)luk kadın kılığına girmiş bir zatı muhteremin gecenin sonunda bu kardeşimizin eline vereceği faraşla sonlanması olabilir.

bu durumdan sonra da kadın rakı içmez önermesini yapacaktır.

öncelikle faaliyetten önce düşünme safasını öğrenmek ve uygulamak gerekir.
yanlıştır, iğrençtir tüm içki içen insanlar gibi.
saçmalıktan ibarettir.
rakı iyi birşeymidir?
hayır günah boyutuna girmeyeceğim.
içip içip kendine zarar verip iğrenç kokmanın neyi kalitedir?
bende sigara ve alkol kullandım.
ama bu özendirme furyasına anlam veremiyorum.
yok rakı içen kaliteli
sigara içen karizmatik
pipo içen şair
kim uyduruyor bunları la?
hepsi zararlı ve bok gibi şeyler.
insanları özendirmeyi bırakın.
rakı içen kaliteli ama içmeyen kalitesiz haa. hassie.
olmayan kalitedir. alkollü içecekler ne zamandır kalite ölçer olmuş ? eğer bu gibi varoş cümleleri( rakı içen kadın kalitelidir) kuran varsa uzaklaşın ondan. gram zeka yoktur.

insanlar işsizlikten nelere kalite yüklemeye başlamış ,ilginç.
Alaturka biri için doğrudur ama Batı estetik anlayışını seviyorsanız şarap içmesi daha makbuldür. Ben şarap içmem çünkü fena kırmızıdır ama edebiyatı on numaradır vesselam.
ulan bu işte bi gariplik var ama bu adamın attığı yere bi imzada benden gelsin. rakı içen kadın candır.
çünkü bireydir, özgüvenlidir, midelidir.
genellemenin daniskasıdır, ne prensesler kaltak çıktı, rakıyı da muzaffer abi gibi içerdi.