bugün

entry'ler (85)

bir görme engelliye rengi anlatırsınız

bu aralar üstüne çok düşündüğüm durumdur.

13 yaşında doğuştan görme engelli bir kardeşim var bu sıralar sürekli bana - abi renk nasıl bir şey ? diye soruyor. ve o kadar düşünmeme rağmen nasıl anlatacağımı bilemedim. doğuştan görme engelli bi çocuğa rengi nasıl anlatabilirim ki ?

en iyi rap sözleri

gidere gider bilader.
undergraunda kira ver.
gördüğünde selam ver,
tayfanla beraber.

bana abi değil bana kardeş lazım.
track lerin listesinde toplanır levazım.

dörtlü pakette satılan hazır pizza

fiyatına göre güzeldir. ancak öğrenci evinde davul fırında pişiriliyorsa üstü alüminyum folyo ile örtülmelidir. aksi taktirde üstü kurur güzel olmaz.

whatsapp ta dikkat edilmesi gerekenler

- 'iyi geceler ben yatıyorum.' dedikten sonra asla online olma.

erkekler güvendikçe aşık olur

erkekler tanıdıkça sever,güvendikçe aşık olur, sevdikçe kıskanır, uzak kalınca özler.. şaka lan şaka hepimiz tipe bakıyoruz

iphone 6 plus mı 92 model şahin mi

Son zamanlarda artan telefon fiyatları bazı konularda karar vermemizi güçleştiriyor. bende şuan çok kararsızım ne yapsam bilemedim.

whatsapp ta ki utanan maymun

her türlü arkadaş, sevgili ilişkisine uygun, her türlü muhabbete giden son yılların en iyi simaylisidir.

berkin elvan yaşasaydı

su testisi su yolunda kırılır. Allah rahmet eylesin

piç denilen insanların mutlu olması

günümüzde küfür ettiğin halde egosunu tatmin edip mutlu olan insanları anlatan durumdur.

genellikle erkekler arasında olan bu durumu ben anlamadım.

- kanka çok piçsin yiieeaa..
+ eyvallah kardeşim saol.

şiir sokakta

şiir bile sokakta ben hala evdeyim amuagoyim.

instagramda efekt

instagram uygulamasında ki farklı filtreler yardımıyla fotoğraflara ton atma işlemlerinin tümüne denir.

bazı arkadaşlar bunu oldukça abartmıştır az önce bir kız arkadaşım instagrama attığı aşureye efekt vere vere caramel macchiato'ya çevirdi.

en saçma diyaloglara örnekler

insanlar arasında geçen anlamsız ve bir o kadar saçma diyaloglardır.

- nereye gidelim ?
+ bilmem.
- bana fark etmez.
+ bana da fark etmez.

kızın yollu olduğunu anlatan cümleler

Erkekler, bazen kızlar arasında da geyiği dönen goy goy cümlelerdir.

- kanka o kız şifresiz wifi gibi ama yinede sen bilirsi.

yıl başı bahanesiyle eski sevgiliye mesaj

Barışmak için bahane arayan, mesaj atmak isteyen ama ne yazacağını bilmeyen insanların dramıdır. ama bir fırsat verir yazmak için kullanın bunu.

ateist bir gencin kandilde eski sevgilisine mesaj atması gibi bir durumdur.

telefon da ki şarj saçmalığı

Telefonumun şarjı hiç dayanmıyor. halbuki konuştuğum kimsede yok. Gece yattığımda %85 sabah kalkıyorum %10 telefon benden habersiz sevgili yapmış galiba

1 trilyonluk ev reklamında metrobüse yakın yazmak

Son zamanlar televizyon reklamlarında pek çok rastladığımız, bir o kadar insanı cezbeden fiyat ve ödeme koşulları sunan harika evlerin metrobüse yakın olmasıdır. ev fiyatları 1 trilyondan başlıyor ancak metrobüse yakın olması bu evi alacakların en büyük tercihi olmuştur. sonuç olarak metrobüs önemli.

dünyadaki en adaletli şey

otobüste yer verdiğin teyzenin başka bir koltuk boşalınca orayı senin için rezerve edip zorla oturtmasıdır.

dilenception

Bir dilencinin başka bir dilenciden dilenerek para istemesi durumudur. bugün suriyeli bir dilencinin normal bir dilenciden para istediğine şahit oldum. tam bir dilenception

yılbaşı şapkası şopu

yıl başına saatler kala oldukça artan durumdur. profil fotoğraflarına gereksiz bir shop uygulamasıyla yıl başını kutladığını gösteren insandır. sorduğunda ' - taşşana yaptım olum.' diyen birçok insanın da aslında hoşuna giden vaziyettir

kanepeye yayılınca yaşadığım travma

Tam cipsimi alıyorum kolamı doldurmuşum ohh diyorum yayılıyorum. şöyle bi tv ye bakayım derken.. bi bakıyorum kumanda taa ebesinin amında