bugün

Hala yazdığının farkında değildir.
akıllı erkek gelen cevaplardan durumu anlar...ve behlül kaçar modunda çeker arabasını...bir daha da bulaşmaz o kadına...
Muhtemelen yazma diyeceğim erkektir, evet.
Hoşlanmıştır ve aşırı çekiniyordur. Belkide kendini yakışıklı karizmatik bulmuyordur. Bu cümleyi kuran erkek olumsuz cevabı zaten aldım diye düşünür genelde. Hayır olur mu öyle şey denildiğinde büyük çoğunluğu muhabbeti devam ettiremezler. Ama şunu söyleyeyim bana göre %70'i piç erkek değillerdir.
Kendi attığı mesajların karşı taraftaki ağırlığını ölçüyodur.kanmayın.bir süre sonra yürümeye başlayacak.
cevap yazmasini beklemeden hemen tc numarami yazar nikah islemlerini yapmasini isterim.
gelinligimi giyer oturup beklerim.

israrci sabirsiz ve yuzsuzumdur.
Rahatsız olursam söylerim diye bir cevap alabilir.
benimdir evet. mesajlarım cevapsız bırakılınca karşı tarafa diyorum bunu çünkü rahatsız ediyorsam düzgünce söylenebilir zor bir şey değil ayıp.
muhtemelen rahatsız eden erkektir. Eved.
Aksine deneyimli piçin tekidir, savunmanızı yıkmaya çalışıyor. "Ay olur mu öyle şey" demenizi bekliyor, sonra yardıracaktır.
utangaç erkektir. evet.
ahahaha tam bir davar eşşeedir..

rapbim kimseyi bu denli ezik ve yavışak yapmasın ağmin..
yazdığı destansı mesajlara tek kelimelik "hmm, evet, iyi" cevapları alan sipsi erkeğin son kez şansını denemesidir.

bunların bir üst versiyonları da 1238987 mesaj atıp cevap alamayınca söyler.

amk malı belli ki rahatsız ediyorsun işte, gazeteye ilan mı versin anla diye.
Son derece kibar ve elit bir erkektir. Ama hanzolar bu elit seviyeyi anlamaz.
Yobazdır.
iticidir...

Amacı incelik değil, gizliden rest çekmek ve kaybediyor olduğunu düşündüğü kontrolü elinde tutmaktır.

Bu yüzden sen bilirsin cevabını almayı hakettiğini düşündüğüm erkektir.
Rahatsızsın herhalde yazmayayım demek istiyordur.
türk kızının saçma salak ''geç yazayım da kolay lokmayım sanmasın'' triplerinden sıkılmıştır erkektir.
tahmini kızı düşürmenin ilk adımlarında olan erkektir.
karşısındakinin rahatsız olup olmayışının, kendisinin seks arzusundan daha önemli olduğunu belirten erkektir. samimiyetsiz ibne seni.
aynen o şekilde yazıyorsa https://twitter.com/hatacietimolog adresine malzeme olması gerekiyor. "ediyosam" ne la?
Yıkıktır, kendinen emin değildir ve konuşmayı haketmiyordur. Derhal orayı terketmesi gerekebilir.
uzak durun. o ne demek lan ? ettiğini düşünüyosan yazma zaten. etmediğini düşünüyosan devam.
Yazarak zaten rahatsız eden tiptir. Konuşuyoruz ama enişte kızmasın lafının bir adım öncesidir.
düşünceli falan değildir, aksine ilişkisine ajitasyon sıkıştıran erkektir. manyakmısın lan öyle şey sorulur mu? muhabeti o noktaya getirmek başlı başına bir hatadır. elli tane mesajı üst üste atıyorsan zaten mindfucker olmuşsun. ne diyeceksin?

+ rahatsız ediyosam yazmayayım
- yoo farketmez

şakkadanak alırsın cevabı. bu cevap seni daha da azdırırsa şunu da yollayabilirsin,

+ o zaman beynini silkiyorsam yazmayayım
- ay ne demek canım asıl ben silkiyorsam sen şe yapma. hastayım zaten idare et.