bugün

Masaj yaptırmak. Medikal anlamda.
.
görsel
Rubick ile 5 kişilik black hole atmak.
Uyuyamama sorunu yaşadığım dönemde öğrendiğim bir yöntem.

Uzanıp baştan ayak ucuna kadar sırayla tüm kaslarınızı sıkıp gevşetin. Yüz kasları, parmak kaslari, kol, bacak, cinsel organ, çene kasları kısacası varligindan haberiniz olan tüm kaslar dahil.
ibadet etmek.
sorunun türüne göre esmaül hüsna okumak .
Benim için işten gelince bacaklarımı uzatıp koltuğumda şöyle yarım saat 1 saat falan müzik dinlemektir...

Kafa boşaltmak için ideal.
Çoktur.
Masturbasyon, müzik dinleme, duş, uyku, lahmacun, Avrupa yakası, spor, Deniz kokusu, alışveriş.
balkona çıkıp fütursuzca yellenmek*.
Galiba benim içim fesat.
Tüm sosyal medya uygulamalarını telefondan silmek.
Bu şekilde kendine ve çevrene daha çok vakit ayırıyorsun.
varsa kediniz ile konuşmak, içinizi dökmek. terapi gibi geliyor insana.
https://youtu.be/OMOGaugKpzs.
Eskilerden bir şarkı açıp birazcık hayallare dalmak gerçekten iyi geliyor rahatlatıyor insanı.

Ekleme: bu saatte mi ?
Evet bu saatte.
Zananı yok bence insanın kendini huzurlu hissetmesi için.
http://rainymood.com
Gecenin köründe kalkıp gözlerinin önünde biriken anılar için yakılan 1 adet sigara.
Yoga. şimdi ıyy sen başlığa yazma git çakra aç diyeceksiniz çünkü ben de böyle düşünen bir insandım ama fiziksel bir rahatlama istiyorsanız mutlaka denemelisiniz, esneklik kazandırır.
(bkz: zihinseli bulan varsa bana da anlatsın)
Ölmek. kesinlikle.
Spordan arta kalan vaktimi akvaryum ile gecirmek bana iyi geliyor.
görsel
gaz çıkarmak, sıçmak, işemek, geğirmek, kusmak.
çok mu iğrencim lan ben.
yurt dışına çıkmaktır.
Temel dar bir ayakkabı almış, sıkışa sıkışa gidiyormuş. Dursun bu durumu görünce:

-Temel niye sıkışık ayakkabı aldın?

Temel bir sandalyeye oturup ayakkabılarını çıkarırken:

-Dursun bileysun, kız evlendi ev aldi. Borç bağa kaldi, oğlan araba aldi. Onun borci da bağa kaldi.
Senun anlayacağın benim borcum gırtlağa dayandi.
Ben da sıkışık ayakkabi aldım ki çıkarttığımda sanki borcum yokmuş gibi bir oh çekeyim.
derin nefes almak.
sevgilinin o güzel elleriyle masaj yapması.
plağınızı takın, rahat bir şekilde oturun ve elinize kahvenizi alın. gözlerinizi kapatın ve işte müziğin her bir notasını hissedin. sıkıştırılmamış bir müzik. huzur verir, mutlu eder, gülümsetir. bunu nadir yapın ki bir anlamı kalsın. en az bir çiçek bahçesi kadar rahatlatıcı.
sağlık bakanlığı sigara bıraktırma hattı 171'i aramak.