internet üzerinden online yayın yapan bir radyo. özellikle halk müziği, etnik müzik ve devrimci müzik dinlemek isteyenler buraya lütfen;

(bkz: http://radioleft.blogcu.com/)
an itibariyle online.
an itibariyle yeniden online. ayrıca gercekten çok sesli müzikler çalıyorlar, hayata sol radyodan bakmak isteyenler bir göz atmalı.
halkların dili..an itibariyle online
an itibari ile ali asker türkülenir gecem gözlüm çalmakta ve dinleyenleri mest etmekte olan radyodur.
anti-emperyalizm şemsiyesi altında toplananlara hitap ettiğini gözlediğim * radio. hayırlı olsun.
gittikçe büyüyebilecek potansiyele sahip radyo.
severek dinlediğimiz radyo..
güzel radyo, güzel şarkılar çalıyor. yalnız sanırım siteye bağlanılamıyor başka bir deyişle login olunamıyor. deneme yayınları devam eden güzelim radyo kısacası.
an itibari ile rufini ile tam gaz devam eden radyo.
an itibariyle yök'ü kutsayan radyo.*
an itibariyle emperyalizme selam çakan, radyo.*
(bkz: radio right)
anarsik gomüniz radyo.*
"Emekten Yana Anti Kapitalist; Halklardan Yana Anti Faşist" sloganıyla yayın yapmakta olan radyo.
pop, arabesk vb insanları yozlaştıran ses bileşimlerine karşın adam gibi müzik yapan bizim içimizden olan bizim gibi olan internet radyosu, her dilden ezgilerin çalındığı güzel bileşim.
madenci'yi istedim, hala çalmalarını beklediğim radyo.
iyi müzik, doğru görüş.
an itibariyle kendi online rekorunu kırmış olan radyodur.
an itibariyle ülkemize özgü müziklerin çalındığı radyo.
ben kelimesini unutup biz demenin güzelliğini içselleştiren insan sıfatını kaybetmemişlerin radyosu, bizim radyomuz.
an itibariyle rufininin dj'lik yaptığı ve an itibariyle gönüllü reklamını yaptığım radyo.
an itibari ile "paco de lucia" isimli bir ezgiyle beynimizi dinlendiren radyo
bir gidip bakayim dedigim radyodur.

gidince de soyle bir sey yazdigini gordum;

radio left te bu aksam...
aykut hoca ile secim 2007 degerlendirmesi
saat: 19:00

valla ben merak ettigimden oturdum bekliyorum. benim gibi meraklilara, sorusu olanlara duyurulur.
aykut hoca ile 2007 seçim değerlendirmesi programı başlamış bulunan, her gün kendini geliştiren radyo.
an itibariyle aykut hocayla 2007 secimlerini tartısan radyo kanalıdır.

(bkz: kitleleri dinlemeye davet ediyoruz)