bugün

6.haftada kadıköy'de hat trick yapacak topçu. spiker falcaaaaaoooo demekten manyak olacak...

(bkz: tostumu yedim geliyorum)
(bkz: hayallerde yaşıyor bazı ibneler)

bazı mallara göre 1 aydır ''bugün kap geliyor'' denen ama bir türlü gelmeyen forvet.
kap geldi beyler bayanlar.
görsel
bunun kayınçosu ile aynı berberde tıraş olan bir kız arkadaşım var, güzel hatun allah var, bekar da. neyse dün akşam msn'den yazışırken burası çok kastı bana gel falan dedi. gece gece niye çağırsın demek önemli bir şey diye, çıktım evden yardıra yardıra gidiyorum, kan ter içinde kaldım, lan dedim niye koşuyorum, çevir bir taksi, terli terli kızın yanına gidiyorum mal mıyım demeye varmadan taksi durdu dibimde, bindim.

orta yaşlarda bir şoför, üzerimdeki liverpool formasını görünce girdi lafa.

- abi ne olacak falcao ya ?
+ ne olmuş falcao'ya usta ya ?
- gelmedi bir türlü ?
+ abi benim futbolla ilgim yok, anlamam.

neyse kızın evine vardım, apartman girişi şifreli olduğundan bir ton uğraştım, dördüncü kat asansör de yok, bir daha terle falan, götüm çıktı.

girdim içeri, içeride bir adam, ulan hiç de yabancı gelmiyor.

ersoy dedi arkadaşım bak bu falcao, falcao bak bu ersoy...

neyse konuya ispanyolca devam ettik.

gelmiş yani.
Rivayetlere göre 4. Günün şafağında beyaz atına binip istanbula geleceği söyleniyor.
Monaco 2. Başkanı Oleg Petrov: "Falcao'yu çok istiyorlarsa 5 milyon Euro verecekler. Bedavaya göndermeyeceğiz." (Sabah)
abi şu galatasaraylıların heyecanına bakıyorum da, sanırsın 2012 atletico dönemindeki falcao gelicek. adam dayamış merdiveni 34'e, iyi de bir kariyer bırakmış gerisinde. götü göbeği salmaya gelecek galatasaray'a gelecekse de, ana bacı söveceksiniz sonra. çok istisnai durumlar bundan farklı bir sonuca çıkıyor, misal drogba. ama çok çok büyük bir ihtimal elde patlar...
Ananın amına kadar yolun var aq. Geleceksen gel.
Salçaom 6alatasarayıma hayırlı olsun o zaman.
bir fenerbahçeli olarak, gs ye gelsin diye dua ettiğim futbolcu!

1) sanıldığı gibi 86 doğumlu değil, 84 doğumlu. yaşını küçülttükleri ispatlandı ilkokul belgesini buldular! ordan bi defa girecek bunlara! Atletico'dan Monaco'ya geldiğinde bu olay gündem olmuştu, tabi o zaman daha gençti sorun etmediler. ama bu konuşuldu.

2) bu adam çakıl taşına gelmeyecek dünya kadar para alacak, maddi yönden gs yi batıracak harika bir proje! hele bir de bu sene şampiyon olamazlarsa -ki olamayacaklar- CL geliri de seneye olmayacağı için, bizim rvp vakası gibi bir şey olacak.

3) ayrıca, gözlerinde büyüttükleri gibi matah bir adam olmadığını anlayacaklar. zaten, imzaladığı 5 senelik kontratı tamamlaması imkansız olan terimin gidişi de beklenenden daha çabuk olacak. harika bir alışveriş olacak. inşallah gelir! bize dileniyorlar diyen bebeler bilmem artık nerelerini satarlar para bulmak için.
gs'ye gelsin istediğim futbolcu.

sonra fener içimizden forvetimiz yoktu diye geçti tatavası yapmasınlar...
yaş küçültme hikayesi doğru olabilir ama şunu belirtmeden edemeyeceğim. bu adam kolombiyalı köylü bir amelenin falan değil ünlü futbolcu radamel garcia'nın oğlu ve hatta ismini de başka bir falcao ismindeki futbolcuya ithafen babası koymuş. tam bir futbol genetiği var.

radamel garcia 1990 yılında atletico bucaramanga forması giyiyor renkleri sarı-yeşil olan bir latin takımı. falcao'nun da babasıyla ve takımla çekindikleri fotoğraflar var.

daha evvel babası 1984-88 yılları arasında kırmızı-mavi renki AD Union Magdalena takımında forma giyiyor ve falcao o formayla çekilen tüm resimlerde bebek olarak görünüyor.

şayet 84'de doğmuş olsa magdelana'nın kırmızı-mavi formasını 4 yaşına kadar giymesi ve bucaramanga'nın sarı-yeşil formasının giydiğinde ise 6-7 yaşlarında olması gerekirdi. yorum sizin.

görsel
görsel
görsel
Ben bunun babasını tanırım.
ekime kadar gelsin.
fransa ligi takımlarından monaco'da forma giyen 2020 sonuna kadar sözleşmeli topçu.
geliyor kral. kanatlılar tumanı sıyırıp beklesinler.
Yine mi gelmedi resmen fazia.
Futbolcu olan babasıyla birlikte çekilmiş bebeklik fotoğrafları var, yaşı hakkında fikir sahibi olmak isteyenler için yol gösterir demek istedim.

Bu sitedeki rakiplerin cidden iq seviyesi düşük, her boka laf söylemek istiyorlar her boka.

Falcao'yu övmek için babasına mı gerek var. Boş herifler.
Football manager 2008 de river dan keşfettigim futbolcudur. Oyun 2007 formatıyla başladığı için 20 ya da 21 di henüz yaşı. Fırsatçılığı takipçiliği bitiriciliği kısa boyuna rağmen kafa toplarının atası.. Her türlü vole yarım vole röveşata vurabilen büyük yetenek. Falcao da Mario Gomez etkisi yaratır. Bazı golcüler kaç yaşında olursa olsun gol için doğmuşlardır. Rvp Türkiye'ye geldiğinde fizik kalitesi çok kötüydü, kafası futbolda değildi Falcao çok azimli bir topçu bir Beşiktaşlı olarak onu izlemek isterim.
Gelirse sürpriz. Fazla umutlanmamak gerek. iç mimar, takibe takip, like, Monaco’ya gidişler falan tesirsiz şeyler
Transfer sürecini 45 gün geriden takip edenler entry yazıyor.

Oyuncuyla anlaşıldı. Kulüp bonservis istedi. Gs nin bonservis ödemeye hakkı yok. Ertelemeli, taksitli plan peşinde koşuyor gs. Ya da son dk adam satacak.

Bence Falcao 4 milyon euro zorunlu satın alım opsiyonuyla kiralanmalı. Opsiyon gelecek sezon kullanılmalı. Bu iş böyle de bitebilir. Mantıklı. Evet.
Sözleşmesi uzatılmayıp başka bir kulüple görüşülmesine müsaade edilen futbolcuyla gayet görüşülür.

Misal son günlerde Beşiktaş quaresma'ya yaptığı gibi.

Angut herifler futboldan bihaber gerizekalılar cehaletlerini her yerde belli eder. Hiç sekmez.

Koskoca monaco da oynayan dünya yıldızı sırf gs ayarttı diye geliyor aynen ahahah dangalak herif ya.
Monaco kulübüyle nezaketen de olsa iletişime geçmeleri gerekiyordu. Sanırım gs yöneticilerinin hatası bu oldu. Burada menajer kazığı görüyorum ben. Menajer gs ya Size Monaco ya bonservis ödetmeyeceğiz bunun karşılığında imza parası ve bonuslar istiyoruz demişler. Yöntemde bunu kabul etmiş. Son tahlilde bu durumdan son derece rahatsız olan Monaco klübünün ikinci başkanı gs nin bu Şark kurnazlığına müsade etmeyeceklerini söylüyor.
ben hayatımda falcao transferi kadar şeffaf yürüyen bir transfer süreci görmedim. kulüp başkanları, yöneticiler, oyuncunun kendisi her şeyi aleni belli etti. ama zannediyorum 45 gündür mağarada ikamet eden bazı şahıslar haberleri doğru takip etmemiş.

muriç kim lan? bu başlıkta neden bahsi geçiyor? falcao transferi ciddiyet kazandığından beri muriç kainat üzerinde nefes alan tek bir gs'linin bile zerre şeyinde değil.

oğlum sizin futbola, futbolsever olarak geçirdiğiniz yıllara hiç mi saygınız yok? insan falcao başlığına akın çorap giresunspor topçusu bahsi açar mı? edep yahu saygısızlık.

galatasaray'ın 2.2 milyon euro bonservis teklifini kabul eden rizespor'a 3,5 milyon euro + 4 oyuncu,
1.2 milyon maaş teklifini kabul eden muriç'e 2 milyon euro'dan 4 yıllık kontrat veren enayi oğlu enayiler gelip burada hala muriç muhabbeti yapıyor.

aynen ayar verdin ayar. allah'ın salakları sizi.
anadolu takımları sizin gibi enayiler sayesinde ayakta. kaç başkan köşeyi döndü, kaç menajer makas aldı sizden. beşiktaş'ın, gs'nin anlaştığı kaç topçuya daha fazla bonservis ve daha fazla maaş vererek kendinizce büyüklük tasladığınızı, sonra o topçuların 2014'te ffp'te ananızı ağlattığını, 1 sezonu transfersiz kapatıp 4.yıldızı galatasaray'a nasıl kaptırdığınızı hepimiz biliyoruz.

ozan tufan, mehmet topuz, stoch, alper potuk.. övün övün dur paran yetmedi 3 tane gs 2 tane bjk şampiyonluğu izledin. bi tarafına sok şimdi o heba olan topçuları. tarih galatasaray'ın 4, fenerbahçe'nin 3 yıldızla geçirdiği şu 5 sezonu yazıyor, o derbilere o formalarla çıkılıyor.

hadi size yeni avuntular. bu dünya yıldızı gelince kosovalı patatesinizi ibrahimovic olarak görmeye çalışırsınız artık ahahah.
mevcut şartlarda 25 yaşındaki tank muriç'le, 34 yaşındaki bitik falcao'yu kıyaslayan suriler var. falcao lafı geçtiğinden beri muriç kimsenin aklına gelmemişmiş, muriç kimmiş. lan olum harbi bu kadar mal olmayın. muriç'i kaçırdık diye ekşide ve diğer sosyal medyada bir sürü gsli ağlıyor şu an, girin bakın. adam muhteşem bir golcü. falcao'nun ise kariyer ve yeteneğine elbette laf yok ama şu anki falcao ile atletico'daki falcao arasında dağlar kadar fark var.

ayrıca anadolu kulüpleri sizin gibi salaklar yüzünde zengin oldu denmiş. cagne eşşeğine 13 milyon kasımpaşa'ya veren kimdi amk salakları sizi? bi insan bu kadar mal olabilir mi? olurmuş demek ki. ayrıca muriç'e 3,5 vererek kazık yemişiz. ulan adam yardırıyor kör gözünü siktiklerim. siz nerenizden maç izliyorsunuz? muriç'i biz 2 yıla 20 milyona ya da üstüne bile satabiliriz. siz de 34 yaşındaki dedeye toplamda 30 milyon vererek batarsınız amk fetöcüleri.