bugün

bir adet beşinci nesil yazar.*
hoşgelen yazardır.
saf bir türk olduğunu düşünüyor. gerçekten de öyle.
kürt ismini bile yazmaktan korkan yazarımsı (#5395006)
kürtlüğe hakareti marifet sanan yazar. ayrıca nickinin altına, pis kokumu bıraktığım için özürlerimi kabul etmesini istediğim yazardır da kendisi.
edit: (#5400598)
kenan evren başlığına "tekrardan aramıza dönmesi gereken, türkiye'nin ihtiyacı olan kişi" şeklinde bir entry girmiş kişi. Bu entrysini gördükten sonra, kendince çok sevdiğini zannettiği türkiye hakkında ne kadar bilgi sahibi olduğunu gördüm ve yazdığı diğer ırkçı entryleri dikkate almamaya karar verdim. Siz de öyle yapınız, çünkü bu tarz yazarlardan bu sözlükte onlarca, yüzlerce var. Ne bir uzun entry, ne bilgi içerikli bir entry, ne gerçek anlamda eleştiri niteliği taşıyan bir entrysi yok. Sadece kürtlere hakaret edip argo kullanmayı yazarlık zannediyor. He deyip geçiniz.
5 yaşından 20 yaşına kadar her türlü mecrada hamasi milliyetçilik pompalanmış, düşmanlar yaratılarak korkutulmuş, öğretmeyip ezberletilerek cahil bırakılmış türkiye kitlesinin prototipi, aklı dar, ufku dar, vicdanı dar çocuk. suç bunda değil. suç bunu yetiştiren sistemde.
6 harfli yazar.
türk olmam kendisine acayip derece dokundu. türk üm diyorum değilsin diyor. deli mi ne?*
(bkz: #5734137) burada kürt halkını aşağılamasının modlar tarafından nasıl hoş karşılanıp yayımına izin verildiğini düşündüğüm ve yüzümde gülümseme uyartan yazardır çünkü bunlar halkların eşitliğine karşı küçük etkisiz bir o kadar düşürücü çırpınışlardır.1000 yıllık halka 20 yıllık bir adam olarak karşı durmaya çalışan ve sadece kendisi düşüren yazardır.
sevdim her yönüyle , tanışmak da isterim cok hoş yorumları var . yolun açık olsun .
faşistliği marifet sanan yazar.
Serendipiti, Sir isaac, Enes, i belong to che

demek ki doğru yolda olan yazar. Sözlüğün en azılı 4 eşek üstü silahşörünü kendisine çemkirttirdi ise...

Takibimdesin adamım...

PS: Adamım kelimesi amerikan filmlerinden değil, Türkçe'deki samimiyetten kaynaklanır. Dostum kelimesinden amerikancı olduğumu iddia etmiş veled-i rezillere arz olunur*...