bugün

şimdi şöyle de bir gerçek var. video'daki abi, gayet eli yüzü düzgün, bizim batuhan mutlugil kıvamında bir adam. bir de bu abi yerine ali eren beşerler'i koy? rus mus fark etmez, 3.hatunda öldürülürdü valla.

kadınları en çok destekleyenlerden biriyim şu sözlükte ancak, hatun her yerde aynı hatun.

mini eteği çeker kıçına;
batuhan mutlugil bakarsa ''vuhuuu çok seksiyim''
ali eren beşerler bakarsa ''ıyyy pis abazan, kendim için giydim ben bunu bakma''
Kangren olma durumudur. sonra hepsi putine kalır.
(bkz: vay ananı sikiyim serhat neler dönmüş lan burda)

sonuna kadar göz yaşları içinde izledim. biz denesek türkiye de bir kızlardan yeriz uç abilerinden beş sevgililerinden babalarıda çükünü tutturur vallahi.
(bkz: meme afedersin)
Sözlük tarafından kıskanıldığını düşündüğüm adamdır. Artık oraların ahlakı yavaş yavaş benimsenmeye başlamış. Analara bacılara dikkat ama.
(bkz: feto nun şerefine 1000 şakirt parmaklamak)
600. memeye gelemeden sarsıldığım videoyu çekmiş adamdır, helal olsun. yalnız merak ettiğim nokta hangi bahaneyle o memeleri ellediğidir. şöyle bişeyse eğer daha da helal olsun:

-selam, putin için 1000 meme ellicem, izin var mı ?
+putin'in haberi var mı ?
-yoh, ona da sürpriz olacak.

aklı yeni yeni yerine gelen mode on
olm adam 2000 tane meme elledi lan toplamda, ohaaa ohaaa...
aklı yeni yeni yerine gelen mode off
ben de mi denesem dedim ve bi kaç saniye sonra vazgeçtim. sokakta söylesem döver o kızlar beni.
hele o apaçiye sarılan hatunlar yok mu? duysunlar beni. hepsine aşığım.

pis apaçi. rus olacak bi de.
büyük iş yapmış adamdır.her şey bir yana da bizim yazar arkadaşlar 1000e kadar izlemiş galiba.*
rus bir arkadaşımın ilginç tepkisine yol açan videodur:

-"olur öyle ya"

dedi ve sallamadı.
(bkz: putin bahane memeler şahane)
türkiye'de olsa siki tutmuştu. hem de 1000 defa.
kadınlardan habersiz mi yapıyor bilemedim zira bazısı şaşırıyor gülerek itiyor falan bazısı öpüyor sarılıyor ben bu işi anlayamadım. hani kamera bulmak kolay bizde gidip böyle birşeye yeltensek ne olurdu çok merak ediyorum. birde meydanda gezinen ne çok mankenimsi insan varmış şaşırdım doğrusu.
o şerefe nail olamayacak, hiç gelmeyecek Türk gencidir.
cinsiyetçi ve abazan yurdum erkeklerinin ağzının suyunun akmasına sebep olmuş, tüm sözlüklerin en çok entry girilen başlığına sahip olmuş, kadınları metalaştıran gerzeğin tekidir. meme lan o, çocuklarını emzirmek için kullanıyorsun, yağ bildiğin yağ dokusu.
165. kadına kendi memesini elletiyor. takdir ettim adamı.
mantık olarak aslında 2000 adet meme ellemiştir..
arkadaş putin le tokalaşmadan 30 gün önce yapıyor bunları.
I going to Russia.
--acun ılıcalı mode on--

yok artık.

--acun ılıcalı mode off--
video nerde video.
1000 değil, 2000 rus memesini elleyen adamdır kendisi. yanlışlık olmasın.
kıskandım orospu çocuunu. ben olsam onun yerinde ellerimi 28 yıl boyunca hiç yıkamazdım.

bu arada vladimir putin'e nasıl hitap ediyorlar gördünüz mü? vladimir vladimir diyorlar. sıkıysa sen tayyip'in yüzüne recep de bakalım.

+

(bkz: kılıçdaroğlu şerefine bin türk taşşağı tutan chpli)
muhtemelen ayakta boşalmış olan adamdır. 1000 memeye can dayanmaz.
1000 rus x 2 meme 2000 tane meme yapar. adam ellemiştir. makinacıdır.
güncel Önemli Başlıklar