bugün

ilginç bir durum.

https://twitter.com/PuCCa...tatus/1416086483430170626
ilginç olan nedir basbayagi nefret söylemi ve hakaret içeren feminazi zırvasi twit.
--spoiler--
Erkek denen aşağılık karaktersiz cinsiyet
--spoiler--

Vay amk, şu laf kadınlar için söylense, söyleyen kişi bırak göz altını idam edilmişti. Bir de çıkıp olayı kınamış, yavşak Meriçler de destek çıkmış. Adalete gel.
erkekleri sevmiyorum ama yarraksız da yapamıyorum dediği için ifadeye çağırılması durumudur.

kimse kusura bakmasın ama aşağılık karaktersiz cinsiyet demiş erkekler için.

gerizekalı yarın erkek çocuk doğursa ne diyecek acaba?

sosyal medya maymunu işte, bırakın kendi halinde zırvalayadursun mal mal…
Erkeklere hakaret var aynı şeyi bir erkek kadınlar için yazsa ne olurdu?
Haluk levent bir zamanlar her konser sonrası tutuklanırdı pucca'da bu geleneği tweet atarak devam ettiriyor.
Yanitlara bak amk kisisel dusunce hurriyet nerede kaldi falan demisler. Harbi şunu unlu bir erkek kadinlar icin dese dusunce hurriyeti derler miydi acaba. tum kariyerini bitirip adami her camiadan dislarlardi. Niye boyle bu mallar aq. Gecen adamin biri kadinlari evime alip yatmiyorum dedi diye kadinlari asagiliyor bu diyen tiplere bak aq.
erkeğe şiddete hayır. sen cinsiyetçi tiwit at hakaret et beni niye gözaltına aldılar. feminaziler de aaa bunda ne var meriç yavşaklarda şak şakçılık yapmış.

abi herzaman diyorum kadın erkek eşitliği ezilen kadınlar diye erkek hakları gasp ediliyor. aynı tiwiti bir erkek kadınlar için atsa daraçları kurarlardı.
Pucca kim mk?
Bu da yalama oldu amk. osursa ifadeye çağırıyorlar. Böyle böyle meşhur ettiler şu gereksizi.
Bu daha başlangıç, sosyal medya için yeni kanun tasarısı yolda.