bugün

sözlükte psikolojik sorunları olan yazarlara yardım edebilecek en yakın kişilerdir.

edit: ayrıca servislerine pek çok hasta çekebilmeleri de söz konusu
işin içinden çıkamadığı durumlarda "sorun sende değil bende" diyerek yırtmaya çalışacak yazarlardır. ulusözlük yazarından başka bir şey beklenmez.

sorun bende bende.
acilnden konuşmaya ihtiyacım olan yazarlardır.
psikoloğun sözlükte ne işi var dedirten başlıktır
psikolog gelse gelse deney yapmaya gelir bu kadar troll aynı ortamda nasıl yazıyor diye
tabii psikolog olan yazar varsa söyleyin de okuyalım takip edelim.
Durumu bakılırsa eger burdalarsa kendilerinin iyiliği için mesleklerini söylememesi gereken psikologlardır.
Toplumun içinde bulunduğu Psikolojik durumu değerlendirmek için gelmedilerse gitsinler lütfen.
diplomam yok ama neredeyse tüm derslerini aldım. üstelik ilişki psikolojisi üzerine daha yoğunlukta uzmanlığım. o derece.
bir zamanlar yerlerinde olmayı çok istediğim yazarlar.
sözlükte bulunan psikoloji şeysi yazarlardır.

ayrıca biri de benimdir ama öncelikle nerde beleş oraya yerleş anlayışını bir kenara bırakın. sonuçta bu da ekmek parası, saygı duyun biraz. birde madem sorununuz var; hasta olarak doktorun ayağına gidin amk.

edit: bu isin eğitimini almadım hee koca karı yönetenleriyle.
korkulan yazarlardır.

fobim var yemin ediyorum. küçükken sürekli rehber öğretmenin odasındaydım kadın benimle psikologculuk oynuyordu. belki niyeti iyiydi ama çok sıkıcıydı.
ihtiyacım olan yazarlardır.
Eksileyene yardim yok. Ejajd.
ben neden durduk yere mutsuz oluyorum ? beni bu konuda aydınlatsın dediğim yazarlarıdır.
Neredeysen bana da gel ey psikolog.
insan psikolojisi ve felsefe bilgim az çok var sohbet için yeşillendirin.
Bu aralar ihtiyacım olan yazarlardır. Yutmaktan korkuyorum ve bu durum beni çok etkiliyor. Cidden yardıma ihtiyacım var. Günlerdir hastanedeyim bir sonuç yok aynı zamanda hastanede psikiyatrist de yok.

Yardıma ihtiyacım var.
sözlükte benim tanıdığım bir tane var ama epeydir ortalarda yok .bulsam banada lazım .
alaylıyım psikolojide, derdi olanı halledelim...
yarım psikolog yaramaz .olan akılda gider .
yarım doktor candan ,yarım hoca dinden eder hesabı .
seneye mezuniyetten sonra ben olacak yazardır.
"her insana bir psikolog, her psikologa iki psikolog lazım" sözünü yardım isteyen arkadaşlara hatırlatmakta fayda var...
(bkz: kendine hayrı olmamak)
3 yıl sonra olacağım meslektir. hayırlısı olsun.
seansı kaç papel la?
sevabına bana da bi el atın.
Birisine ön bilgi olarak kendimle ilgili bir şey danışmak istediğim yazarlardır.
O değilde herkes kendine mal etti başlığı yav.*