bugün

harbi bebedir. * yeni baslamıstır spora ve bu takviyeler sayesinde 5 ayda brad pit olacagını sanıyor hergele. * ulan eger böyle bişi olsaydı ben şuan herkül olurdum. tüm ergenligim ve askerligim boyunca kullandım. farkı 3 yılda en fazla 2 cm oynatır kolunuzun ölcüsünde. bunca paraya deger mi? kesinlikle degmez. bol bol tavuk, süt, yumurta, yogurt, balık ve yulaf tüketin kafidir. proteindir amiono asittir girmeyin böyle sikten seylere. şimdi güzel ok ama 15 yıl sonra hissedersiniz yan etkilerini karacigerinizde. saygılar.

şiir gibi yazmışım yeminle.
spor sonrası kas yıkımını önlemek için protein tozu alan bebedir. sağlıklı olanı besinlerden almaktır ancak buna fırsatı yoksa en doğrusunu yapandır.

ne sanıyorsanız .mına koyim protein tozunu? çoğu da testesteronla protein tozunu karıştırıyor inatla. dışardan testesteron takviyesi kasları şişirir ama kısırlığa sebep olur. protein tozunun ne zararı var .mına koyim? anca oradan buradan duyun duyun yazın.
yazık ediyordur kendine. doğal yoldan istediğini elde etmek varken ne gerek var böyle yapay, bünyeye zarar icatlara.
asıl bebe protein tozu kullanana bebe diyendir.

protein tozunun en önemli özelliği antremandan sonra hemen alınarak kas yıkımını engellemeye çalışmak, kasları en hızlı sürede beslemektir.

örneğin, saat 13:00 de sporunuz bitti ve siz salondan giyinip çıkıp eve gitmeniz 13:20, evde hazır yemek her zaman olmayabilir ve sizin yemek hazırlayıp yemeği yemeniz ve bu yemek içerisindeki proteinin kana karışması nereden baksanız 14:00 ü bulur.
fakat çantanızda taşıdığınız protein tozunu 13:00 da spor biter bitmez içtiğinizde en geç 13:15 de kana karışır ve yorgun kas kütleleri ihtiyacı olan proteini çabucak alır.

Ayrıca; günlük bir ölçek antremandan önce ve 1 ölçek antremandan sonra süt ile karıştırıp içtiğiniz protein tozunda 30+30=60gr protein vardır ve bu yarım kilo tavuk göğsüne ya da 10 adet yumurtaya eşittir ki protein tozunun aynı zamanda beslenme maliyetini düşürdüğünü de söyleyebiliriz.

Ayrıca ve son olarak günlük protein ihtiyacını karşılamanın yolunu kısaltmaktır, çünkü o kadar çok öğün yemek yemeye fırsatınız olmayabilir.

ben de şiir gibi yazdığımı düşünüyorum, şimdi siktir git!!!
Renault 12 kullansın ayıya döner iki ayda dediğim bebedir.

(bkz: Kendimden biliyorum)
gece boyu sürmüş katabolik yıkım nedeniyle, sabahları vücut proteine aç uyanır. çarçabuk proteini vermezseniz, can hıraş yaptığınız kaslarınızda kayba uğradığınızla kalırsınız.
whey protein tozları, vücutta 15 ila 45 dakka arasında kana karıştığından bu ilk müdahale için birebirdir. ha diyorsan ki, "ben kalkar kalkmaz kırmızı et, tavuk yerim, manyağın tekiyim, bunların kana karışma süresi sikimde değil, kaslarım yıkıma uğrayabilir, daha fazla çalışır daha çok biriktiririm", o senin bileceğin iş.

ikincisi, antrenman sonrası "fırsat penceresi" dediğimiz bir evre başlar. antrenman boyunca gerçekleşen protein kaybı ve parçalanma nedeniyle, vücut antr hemen sonra protein takviyesi ister. shaekda karıştırılarak hazırlanan protein tozu, özellikle suyla alındığında kısa sürede etki gösterir. ha diyorsan, kekonun tekiyim, antr sonrası koca tavuğu alır, soyunma odasına yerim, o ayrı, afiyet olsun. izole toz yerine, bol bol hayvansal gıdalardan aldığım yağ da sikimde değil, göbek de olsun diyorsan, ona da eyvallah.

protein tozları sadece ve sadece besin desteğidir. yanında bca ve kreatin desteği gerekir.
tek başına gün içinde aldığınız protein ihtiyacınızı karşılamada yardımcıdır. doğal beslenme yoluyla kısa sürede yenilenlerden sebep geln bıkkınlık hissini ise, hafifletir.
Her sabah 6 yumurta yese daha sağlıklı olacağını bilmeyen bebedir.