bugün

toolz'un * çok değişik bir hava kattığı şarkı. hatta sagopa'dan bile öne çıkmış diyebilirim. Müthiş bir ingilizceyle söylüyor dizelerini. Bu arada şarkının sonunda "iteni iterler, bunu sakın unutma. Bu hayatın gerçeklerinden biridir, itenler itilir" diye bir monolog vardır.
Sagopa Kajmer'in Toolz'a seslenerek ''Sanırım Düşünce söze düşünce hedefi bulduk..'' demesine sebep olan güzide rap parçası.
bpg'nin gözbebeği.ilk dinlediğimde toolz 'proportions of my damn vision lay beyond your position' diye girince noluyo lan sago eminem'le feat yapıyor heralde dedim .sagonun en sonda karabiber duasıyla girişi ayrı bir olay .
kmi albümü için bir beatti toolz üzerinde çok güzel duran cümlesel bir giysi yarattı. ben de bu giysi çok yakıştı dedim. * anlarsınız ya. aslında ben ona düet yapmış oldum. * çünkü sagopa albümüne kadar sadece toolz'un verse'üyle dinliyordum hatta ezberliyordum şarkıyı. ee her işte bir hayır vardır. nasip bugüneymiş. toolz bro tenkyyy.:) yunaaamiinnnnn. * sanırım düşünce söze düşünce hedefi bulduk. *

-sagopa kajmer-