bugün

kimya ürünleri ile bilinen henkel'in katı yapıştırıcı markası. akmaz, pratik çok kullanışlı ve tercih edilir bir yapıştırıcı türüdür.
(bkz: reklam kokan hareketler)*
ayrıca ufak boyutlarda renk renk silgileri vardır.
çocukluğumun o aydın günlerinde ilk defa pritt aldığımda ne güzel şey lan bu bir daha uhuya para verirsem ne olayım dedirten yapıştırıcı. Ancak sonradan uhu gibisi yok be deyip eski yoldan devam etmişimdir.
ilkokul günlerini hatırlatan yapıştırıcı. böyle ruj gibi minik olanı vardı süper kokardı o.
bu markanın silgisi de* kalitelidir ayrıca.
kutusu parlatıcı kutularına benzemektedir. ele bulaşsa da hemen geçer. diğer markalara göre en iyisidir. ayrıca kutusunun rengi de pek hoştu.
Lise yıllarında kopya çekmek konusunda öğrencilere yardımcı olan yapıştırıcı.
Önce formül bi kağıda yazılır.
Burda dikkat etmek gereken husus kırmızı veya mürekkepli kalem kullanmamak aksi takdirde istenmeyen sonuçlara yol açabilir.
Kopya kağıdı gömleğin iç tarafına pritt aracılığıyla yapıştırılır.
Gömlek hiçbir zaman pantolonun içine koyulmadığı için hoca başka yöne bakarken gömleğin ucu çevirilerek formuller kopya edilir hoca geldiği zaman gömlek düzeltilir.
Yalnız kırmızı ve mürekkepli kalemle yazılmış olanlar gömleğin üstünden kabak gibi belli olmakdatır.
Tabii eve dönünce gömlekteki leke için annenize ne cevap vereceksiniz onu da iyice düşünmek lazım..
kaliteli kırtasiye ürünleri üreten alman markası.
parçalanarak atıldığında acıtmaz ama kopya istemek için birebirdir
direk atarsanız* karın bölgesine gelirse domaltır.
kafaya gelirse çıbartmaz ama acıtır ama yarmaz tam kıvamlı silgidir taş gibisi için... (bkz: faber castell silgi)
kokmayan en temiz yapışkan.
kokusu olsa ve bitmediği için tüketimi 2'ye katlanırdı.
kırtasiye markası. okul hayatım boynca hiç kullanmadığım bir markadır. bu yüzden bilmiyorum ne derece kalitelidir fakat yapıştırıcı olarak kullanmamamın asıl ve tek nedeni uhudan çok daha pahalı olmasıydı.
bizim bradi hatırladım bu başlığı görünce
(bkz: brad pitt)
ortaokul yıllarında sıklıkla kullanılan en kaliteli yapıştırıcı ürünlerdendir.
Üstü süngerimsi yapıda olan, sıkıldıkça ordan süzülüp kağıda sürülebilecek hale geleni çok kaliteli yapıştıran henkel yapıştırıcı ürünüdür.
(bkz: denis nowell pritt)
rainbow serisi kalemleri çok güzel olan marka. rotring tikky ile kıyaslandığında daha güzel diyebilirim.