1. 1.
  televizyonun en cok izlendiği saatleri gosteren ama aslında populer kulturun etkisinde kalıp uretime katkısı olmayanlarin boy gosterdigi saatler... (bkz: show tv prime time)
  4 ... ricardodonsebastian
 2. 2.
  altın saatler de denebilir.
  2 ... kiraze
 3. 3.
  ratinglerin tavan yaptigi saatler olsa gerek.
  2 ... optimus prime
 4. 4.
  20,00 ve 23,00 arası...
  (20'nci ve 23'üncü saatler dahil)
  2 -1 ... eski liberal
 5. 5.
  bir sözlükçü için sözlükte en çok yazarın online olduğu saattir. bu saatte girilen entryler daha fazla okunur sol framade daha fazla yer bulur ve daha çok oylanır.
  1 -1 ... t square
 6. 6.
  söz konusu uludağ sözlük'ün prime time'i ise çok güzel sazan avı yapılabilir. iyi veya kötü farketmez, oylanmaya bile değmeyen birçok entry, yazarın ve entry nin durumuna göre itinayla veya oylayan yazarın dangalaklık seviyesine göre hunharca oylanır.
  1 -1 ... essogluessek
 7. 7.
  radyoculukta bu kavramın muadili, drive timedır.
  3 ... beyazyelkenli
 8. 8.
  en çok tv izleyicisinin ekran başında olduğu idda edilen zaman dilimi. reklamverenlerin bu kuşak içinde bol bol para dağıtıp kanalları ihya ettiği durum.
  1 -1 ... sex files
 9. 9.
  Televizyonun en çok izlenen saatleri anlamında dilimizde yaygınlık kazanmaya başlamıştır. altın saatler diyebiliriz kısaca...
  ... linka
 10. 10.
  insanlarin isten geldigi yemegini yiyip ulan ne yapacaz simdi dedigi saatlerdir.ki insanlar bu saatlerde televizyona yonelirler nadirde olsa bazilari kitap okumaya bir kismida internete kayar.
  1 ... mutlu vatandas