bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    işin kapsamına göre asıl ücrete ek olarak yapılan ödemedir. Prim, işverenin isteği doğrultusunda veya sözleşme uyarınca yapılır. Teşvik edici bir ödüllendirme aracı özelliği taşır.
    -1 ... cell-im
  2. 2.
    yatmak bilmeyen şeydir.
    2 ... damat hobbit pasa
  3. 3.
    sözlük içerisinde nesiller arası kazan kaldırma yarışı varmışcasınıa birbirine bok atan hebelüplerin ucundan kenarından kapmak istediği şey. *
    ... gogocu
  4. 4.
    rizikoya iştirak payıdır. sigortalının ödediği paradır.
    1 ... ngark
  5. 5.
    Herhangi bir riske bağlı olarak, sigortacının vermiş olduğu teminata karşılık olmak üzere, sigortalı tarafından para olarak ödenen bedeldir.
    ... asfodeles
  6. 6.
    Mağazada, satış temsilcisi olarak görev alan personellerin arasındaki rekabeti arttırmak için satılan mala göre verilen bahşiş.
    ... coilover
  7. 7.
    uludağ sözlük'te troll'lere çok fazla verilen.
    ... duman6kelimeler
  8. 8.
    Çalışma performansına göre ya da makul olmayan hedefleri tutturman durumunda iş verence ödenen ek ücrettir. Amerika'da çok başka bir prim uygulaması haberi okumuştum, bu da o haberin benim kalemimden yazısı... http://doganozcan.blogspo...esini-yaptrprimi-kap.html
    ... doganozcan
  9. 9.
    bir sürü firmada çalıştım, doğru düzgün yatırıldığını bir kere görmedim dedirten ek gelir. ne kadar kurumsal olursa olsun gününde yatmaz. iş başvurularında sanki her ay milyarlar veriliyormuş gibi anlatılır. satıcıya aylık 762 trilyon kota verilir, yılda bir yada iki defa anca tutturursunuz, primini de 30 senede anca öderler. verme daha iyi a.
    ... pilavyiyenpapaz
  10. 10.
    (bkz: arda turan)
    2 ... matej mitrovic