1. 1.
    hakkmda başlık açtığın için teşeke .
    1 -1 ... prensesofadrian
  2. 2.
    muhtemelen silik yiyecek olan yazar. yazdıklarına biraz daha dikkat.

https://www.uludagsozluk.com/e/39070865/
    -1 ... taciturnn
  3. 3.
    (bkz: recep tayyip erdoğan a küfür eden sözlük yazarı) acilen hesabı kapatılmazsa başına daha büyük sorunlar açılacak.

siber suçlara gereken şikayetimi yapacağım. yok öyle ulu orta cumhurbaşkanına "orospu çocuğu" deyip, "korkmayın çok küfür ettim silik yemedim" deyip devam etmek.
    1 -5 ... frktmz krds frktmz
  4. 4.
    panik atak olmaması gereken yazardır. bir insan niye panikle bir başkasına orospu çocuğu der ki? ben de burada kaç senedir erdoğan'ı eleştiriyorum, ama eleştiri başka küfür başka. muhtemelen çaylak edilip entry'si de silinecektir.

karşıt görüş de olsa, entry yazarken azıcık dikkat.
    2 ... taciturnn
  5. 5.
    yakasını bırakmayacağım, siz de buna şahit olacaksınız. yok öyle ulu orta cumhurbaşkanına küfür etmek. siber suçlara şikayetimi yapıyorum şimdi. madem sözlük yönetimi uyuyor, biz de uyanık birilerini bulup başımızın çaresine bakalım.
    1 -3 ... frktmz krds frktmz
  6. 6.
    kimsenin sevmediğim biri yüzünden üzülmesini istemem,biraz daha dikkatli olursun umarım kardeşim.

malum sözlük denen yer bu tür konuları fırsata çevirmek için bekleyen kahpe kancık yavşak troll piçlerle dolu.

amk vampirleri.
    4 -4 ... exlamabin
  7. 7.
    bir lise ergeneği.

ilerde çok burnu sürter böylesinin. sonra hayattan devlete, çevresinden arkadaşlarına, kaderinden ailesine kadar herkesi suçlu ilan eder hayat başarısızlıklarıyla ilgili olarak.

(bkz: kader kurbanı)
    ... torunusamil
  8. 8.
    artık rahat rahat, geniş geniş cumhurbaşkanına küfür etmek yok. tamam mı k o ç. umarım akıllanırsın. kusura bakma biraz rahatsız edeceğiz seni ama,
    prensesofadrian
    1 -3 ... frktmz krds frktmz
  9. 9.
    sen benim pencereme kadar geldin,
    ve ben alnımı ışıklarına dayadım...
    1 ... erectof
  10. 10.
    değerli bir yazar.
    ... gedikpasa