bugün

Hep prenses gibi ilgi görmek isteyen gelecekte mutsuz olacak kız.
Genelde hep kendi istediklerinin olmasını isterler, olmayınca da dikkat çekmek için her şeyi yaparlar.
bir kezban turnusolu.

(bkz: gak gız soğan doğra)
Damat beyimizden aynı ilgiyi göremeyince (bkz: evlilikten 5 yıl sonra) yabana salınmış aslan gibi sorgular dünyayı.
Seviyor gibi yapıp birden terketmek dünyanın en güzel eylemidir. Hahahaha çok komik ağlar.
Bizde beyaz atlı prens değiliz ya amk.
Şımarık olur genelde.
sevişmeyi iyi bilir.
en kralı birkaç senede bozulur, bozulmuyormuş gibi görünenleri de makyajla filan ayakta durur... neyden sonra derseniz? birisi bunu evire çevire düzmeye başladıktan yani evlendikten sonra... kolay mı lan.

ha peki bu bozulma niye bazısında fazla oluyor? bir bakıyorsun bazı karılar kırk yaşına gelmiş kız gibi duruyor, kimi de evlendikten iki sene sonra nineye dönüyor.

bu tamamen erkekle ilgili bir durum, "azgın adam karı eskitir" demişler... kim demiş bilmiyorum.
Buraya yakınan ergen erkeklerin evlenip çoluk çocuğa karıştıklarında kendi kızlarını nasıl yetiştireceklerini de göreceğiz. Kaçı o kezban diye yaftaladığı sıfattan uzak, evinde prensesler gibi yetiştirilmiş amk sanki babası kral diye dalga geçtiği kızlardan farklı birer evlat yetiştirebilecek.
prenses olmak için prense ihtiyacı yoktur. çünkü o zaten kralın kızıdır. evet.

edit: kezbanlar da teşrifte bulunmakta gecikmemişler. aferim.
Prensesliğine bakmıyo elin adamı ama birazda kül kedisi olmalı kadın.
Beyaz tenli ise. Benim gibi prensesini bekliyordur.
genelde saçları uzundur, açgözlü değildir, narindir, hassastır, sevgi arsızıdır.
duygusal zekası, kaybetme korkusu, özgüveni ve etrafına güveni olması gerekenden fazladır.
içindeki çocuk ölmemiş hatta hiç büyümemiştir.
0-6 yaşını sağlıklı geçirdiği için yüksek ihtimal iyi bir anne olacaktır.
(bkz: ayna nöron)
iyisine denk gelmezse çok üzülecek çok ağlayacaktır.
(bkz: sen askerde çok dayak yersin ha)
Baba evinde (bkz: prensesim)
Evlenince (bkz: fren sesim)
prenses olarak yetiştirilen kıza karşı kompleks besleyerek, büyüdüğünde besili gürbüz bir aşağılık kompleksine sahip olacak olan kızdır.
benimdir.. kendime hadisenin prenses şarkısını armağan ediyorum beni anlatmış.. yuppi.
(bkz: o beni piremses peri sanıyo)
hak ettigi gibi, yani krallar gibi yasatmak zorunda oldugum kisidir. eger prensesler gibiyse.

beyaz atimi getirin bana.
Prensliği baba evi sınırları dışında işe yaramayacak hatta başına iş açıcak kızdır.
büyüyünce zorlanacaktır.
Babamın tek kızıyım olacak o kadar.
(bkz: kıskananlar çıksın kasıyor)
şımarıx bir kızdır, hiç hoşlaşmam.
yokluk içinde büyüyen kızlara haksızlıktır, ayrıca bunlar prenses gibi yetiştirilmekten görgü, adap yoksunu kalırlar. şımartılmamış, kendi emekleriyle bir yerlere gelmeye çalışan kızları da ezme peşinde olurlar. eğer hep edepli hem de prenses gibi yetiştirilmişse alıp onu bir kutu içinde büyütünüz, güzel muhafaza ediniz.
Alıcısı bulunursa elden çıkarılmalıdır. ikinci El pazarı yok bunların. Hem yedek parçada da sıkıntı var.