katlanamyorum lan! ne poşet çayın bardak bitene kadar oracıkta sallanmasına ne de etrafımda böyle insanlar olmasına katlanamıyorum.

her yudumda daha da demlenen bi çaya insan nasıl göz yumabilir? senin bi standardın yok mu güzel kardeşim?

üşengeçlikten midir fantastik yeniliklere açık olmaktan mıdır bilemedim. bildiğim tek şey; o sallanan poşetin, çayın istediğiniz kıvama gelmesiyle birlikte bardaktan def edilmesi gerektiğidir.

yapmayın. yanımda yapmayın hiç değilse, fena sikizlerim!
amaç hızlı içip üstüne su ekleyip bir poşetle iki bardak çay içmek olabilir. (bkz: akıl almaz öğrenci teknikleri).
çayı içerken demlenmeye devam etmesi için yapılan hareket.
şayet poşet çayı bardaktan çıkartmadan içmekten hoşlanıyorsa, kişi, prezervatif ile keyif alarak sex yapmasına benzeyeceği öngörülebilinir.
bunun için minik plastik sarı denizaltılar var böyle bardağın içine sallandırdığın.

(bkz: yellow submarine)
otobüs ya da trende seyahat ederken mecburen yapılan hareket.
Çay içtiğim kupanın büyüklüğüne ve içtiğim markaya göre değişebilir. Misal nescafe kırmızı kupasına bimden alınan berk marka çakma sallama çay yeteri dem verirken daha büyük boy kupada yeterli gelmiyor. Lipton siyah sihir falan gibi çaylar var onlar da büyük boy da olsa çıkarmazsan zift gibi oluyor.

Neyse ben zaten kahveciyim.
görsel