bugün

sözlükte açılan bir diğer yanıltıcı konudur. Kızların çıktığı Apaçilerden hangisi polonyalı ya da onlara benziyor acaba?
5 ay poznanda yasamis biri olarak soyleyebilirim ki leh erkekleri insan olmasaydi panda olurdu. Boy desen gocuman, kas desen gırla ama adamlarda yuz tipi yok. Ayriyetten genel olarak utangac olmalari ve kizlarla sadece sarhosken muhattap olmalari ayri bir sikayet konusu. Bu saydiklarima ilaven, sarhosluklari hic cekilmeyen adamlardir, herkese magara adami tadinda davranirlar. Bu kadar fazla guzel kizi olan bir memleketten bu kadar odun adam cikmasi tabii ki diger milletlerin yararinadir.
salağa benzedikleri gerçeğini değiştirmez.
japon kızların çok seksi olması kadar beni ilgilendirmez.
bir türk erkeği değildir.
Ne yazıktırki Adolf Hitler gay değildir. danzig için birçok yakışıklıyı harcamış demekki.
(bkz: bir alex değil) (kurtaramadım beyler gidelim).
görme bozukluğu mu var arkadaşım? diye soru sorma isteği uyandıran yanlış tespit.

1 sene içlerinde yaşamış bir insan olarak söylebilirim ki, seksiliğin 1 m yakınından geçmiyor bu sarı ibişler. kızları ne kadar güzel, modern ise erkekleri bir o kadar demode, çirkin birer ismail yk'dır. düşünün sene olmuş 2012 cern de çekirdek falan uğraşıyor millet, bu adamlar yüksek bel pantolon giyiyor. seksilik bir kenara özgüvensiz ve kılıbık bir duruşları var.

inanmayacaksınız ama kazulet türk erkekleri bile daha seksi. varın gerisini siz düşünün.
yazarın ithal olmazsa vermem önermesidir.
Bi siktirip gidiniz efendim. Yabanci erkek arkadas yaptim havasi atan kezban lafidir. Polonyanin tum sehirlerini gezmis biri olarak, hatunuda, erkegide %90 oraninda mal tiplerdir. Sadece Poznan sehrinde eli yuzu duzgun tiplere rastlayabilirsiniz.
siktir ordan denilen hadisedir. gözümle görmesem inancam amk. ne tipleri var ne giyinmeyi bilirler lan.

görsel
seç beğen al amk.
Polonyalı kızlar daha seksi. Erkeklerde sırplar mükemmeller; öylesine güzel vücut yapısı cogu ırkta yok.
5 ay polonyada kalıp şahit olamadığımdır. polonyalı erkekler tahminim avrupanın en çirkin erkekleri. tarafsız bir erkek olarak yaptım yorumumu, illa sarışın isteyen cağnım türk kızlarına isveç ya da finlandiyayı önerebilirim.
Yine de bi san francisco erkekleri kadar değildir seksilikleri.
(bkz: biz aslen polonyalıyık)
polonyadan adam çıkmaz derler ama.
erasmus fatihi üniversiteli güzide kızlarımızın mikemmel tespitidir.
boy 1.50 hala polonyalı erkek diyor lan.
güncel Önemli Başlıklar