bugün

(bkz: erke dönergeci)

görsel
ebola zaire:

görsel

göstericilerin kesin olarak elimine edilmesinin yanı sıra kendileriyle 24 saat içinde temasa geçen diğer göstericileri yok etmeyi sağlar. yani süper etkilidir.

hem de tedavisi yoktur.
aikido
empati.
nükleer bomba*

görsel
nasıl yazılmamış hayret diyerekten;
(bkz: anketör)

salacan böyle iki üç anketörü aralarına bak bi daha eylem nedir biliyorlar mı? vallahi beyinlerini yer adamların.

"anket yapmak yerine polisi bu silahları kullanmaya mecbur bırakmamak en güzeli" denmiş.

grev hakkı, işçi hakkı, onurlu mücadele?..
bunlar ne lan harbiden? masal hikaye roman ütopya...
vur kafasına aklı başına gelsin. polisleri bu silahları kullanmak zorunda bırakmayın ne olur. susun köpek olun. önünüzdeki mama ile yetinin.
(bkz: ikizler burcu kadını)

çok sağlam işkence yöntemidir.
iyyyyy igrenc buttonu.
pala...
biraz ağır ve kesici bi silah. kılıç kadar karizmatik değil. fakat tahrip gücü daha yüksek. eylemden caydırıcı nitelikte. (maksat hizmet olsun)

görsel
gene yanlış oldu lan. gerçi o da etkili bir çözümdü fakat rahmetli oldu kontrgerillacım.
esas pala;
görsel
satır, böylece tosuncukların ekstradan satır taşımalarına gerek kalmaz üniversitelerde.
(bkz: excalibur)
tahtanın üstüne sabitlenmiş mandala, tahtanın ön tarafından gerdirilerek sıkıştırılan don lastiği fırlatan çocuk tüfeği. çok etkilidir. eğer gerçekleşirse sağda solda "çok pis acıtıyo lan" şeklinde serzenişler duyulması an meselesi.
(bkz: isin kilici)
(bkz: pamuk şekeri)
(bkz: radyoaktif balyoz)
üçün biri.
(bkz: counter strike)
(bkz: zeyna halkası)
(bkz: alta sıçtırıcı gaz)
güdümlü anne terliği: ben polis olsam bunu kullanırdım. hem gurbet ellerde, ailesinden uzakta sıla hasreti çeken eylemciler için duygusal anların yaşanmasına sebebiyet verir hemen akabinde etkisiz hale getirilir. bayılan eylemci yüzünde mutlu bir tebessüm bırakır.
hıyar. evet hıyar. malum bizim içimizde her sikim hıyar diyene tuz koşturma meraklısı çoktur ya, hıyar sayesinde zanlılarımız hiç polisimizi yormadan koşa koşa kendi ayakları ile gelebilirler.
şemsiye. (göte girince açılmıyor)
bombadır efendim.
şöyle uygulanır:
(bkz: kahrol düşman al sana bomba)

bu işe yaramazsa:
(bkz: aslan kac para para pom)
(bkz: fethullah fethullah duy sesimizi)
star wars klasiği ışın kılıcı öneririm efendim.kazayla açıldı kestim öldü cinsinden bahenelerde yanında hediyemdir.
(bkz: silikon tabancası)