bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    -otostop yaparken asla binilmeyecek arabadır.
    -kendisine asla trafik cezası kesilmeyen arabadır.
    -seyir halinde görülünce arabayı doğru kullanmaya ve emniyet kemerini takmaya sebep olan arabadır.
    -arka tarafında bulunan kişilerin hakkında "aha bak suçlu, kim bilir ne yapmıştır?" yorumu yapılan arabadır.
    -tüm bunların ötesinde tofaş markasına sahip, üzerinde kocaman "polis" yazan sade bir arabadır.
    ... asiti kaçmış kola
  2. 2.
    (bkz: 4686)
    ... armi
  3. 3.
    bir yakınımın polis olmasıyla bindiğim fakat sonradan kendimi rezil ettiğim arabalardır.şöyle ki arabayla gazi hastanesine gideceğiz,kan falan verilecek,benimde elimde işte heves etmişiz arabanın sirenini hornunu tepe lambasını kontrol eden kumanda var.neyse hastaneye girdik,bahçe baya kalabalık,sordum:

-bu tepe lambası nasıl kapanıcak?millet rahatsız olmasın gece vakti.
    +3-5-6 ya bas.

ve 3 e basmamla birlikte arabanın sireni bir ötmeye başlar ki,hırsız yakalamaya gitsen hırsız 'tamam aq kaçmıyorum kapat şu sireni yeter ki' der yani o derece!bide çalan yer hastane,yatanı var hastası var!meğerse bu salak,4-5-6 ile kapatılan tepe lambasına 3-5-6 demiş,3'te siren olduğu için ortalık ayağa kalktı tabi.

sonuç:bütün insanların bir anda bize bakması,benim utanıp arabadan inememem,arabayı daha ileriye götürüp parketmemiz,ancak orada inebildim.
    5 ... pysco
  4. 4.
    içinde normal zamanlarda mükemmel muhabbetlerin döndüğü arabalardır. Örneğin;

-Dursun, habu telefonu nerden buldun çok güzelmiş.
    +Bizim uşaklar hediye etti babalar gününde.
    -hee, zaten bi tane ünlüde de bundan varmış, Fatih Ürek. Aynı ona benzemişsin şimdi
    +Benzedim daa...
    *
    1 ... selcukalone
  5. 5.
    istiklal caddesinde dolaşan mini cooper.
    1 ... hartigan
  6. 6.
    polis arabası Öldüm öldüm öldüm ya.
    ... razordeath
  7. 6.
    binerken gündoğdu marşı söylenmemesi gereken arabadır.
    1 ... derdim ne kendimle
  8. 7.
    Trafik kurallarına uymaz bunlar dahası sinyal bile vermezler.
    ... tavuklaribisirmisem
  9. 8.
    Da dii da dii diye ses çıkaran bir araba. Evet.
    3 -1 ... aydinoglu 9