bugün

an itibariyla tamamen tesadüfi bir şekilde aldığım cihaz.

görsel
Yaklaşık iki aylık asgari ücrete tekabül ediyor.
dualshock 5 in 1 hafta sonra bozulduğu ile ilgili birisi video çekmiş henüz korkmaya gerek yok çünkü nasıl bozulduğu belli değil ayrıca bozulsa bile sony yenisiyle değiştiriyor.

1 kol 800 lira iyiki sahip değilim.
kol'a güncelleme gelen alet.
Altı üstü oyun konsolu, almayın gümrük vergisini, oynasın çocuklar, gençler, zaten evden çıkamıyor 18 yaş altı, yazıktır günahtır sayın yetkililer.
kendileri gelmiş geçmiş en hızlı satan konsoldur.
Asgari ücretin 4,5 katıdır ücreti .
dualsense ile son anda xbox'dan vazgeçip alınan konsoldur. maç biterken düdük ile senkronize 3 kere titriyor falan (bkz: aman sabahlar olmasın).
ps4 oyunlarıyla idare ettiren konsol.
tv'de hala hd.
edit: imla.
Teknik özellikleri aşağıdaki gibidir.
işlemci: AMD Zen 2 mimarisi üzerinde 8 çekirdekli, 3.5 GHZ hızında
GPU: 10,28 TFLOP, 36 CU 2,23 GHz
GPU mimarisi: AMD'nin özel geliştirdiği RDNA 2
Bellek: 16 GB GDDR6 / 256 bit
Dahili depolama: 825 GB SSD
Artırılabilir hafıza: NVMe SSD slotu
Harici depolama: USB HDD desteği (PS4 oyunları için)
Optik sürücü: 4K UHD Blu-ray sürücü
elimde 2 olanından bulunuyor...
tarihi eser gibi bir şey tabi bunun yanında.
lakin mevzu oyun oynamaksa iş görüyor...
önemli olan keyif almak...
çağın gerisinde zevklerimiz var azizim...

ben mazide kaldım...
bu sözlükte çok az kişinin alabileceği bir şey.

not: bu çok üzücü...
mükemmel bir playstation 4'tür kendisi. Yani bunu yermek için söylemiyorum. Şuan bi ps4 pro alacağınıza ps5 digital alırsanız tüm ps4 arşivini daha iyi bir şekilde oynuyorsunuz. Ben şimdilik ps4 pro pro olarak kullanıyorum bu cihazı ve oldukça memnunum.
Gereksiz pahalı bir ürün. Bunun yerine kaç tane PS 4 alınır. Biraz daha net grafikli oynayacağım diye bu fiyat verilmez. Giderim bir PS 4 bir de PC alırım o paraya. Net.
nedense bana bir playstation 1'in ve 2'nin tadını verememiş oyun konsolu. harbi harbi zevk vermiyor lan. yeni nesil oyunlar çok sıkıcı.
Nasıl alabilirim diye bir miktar muhasebe yaptım ve yolunu buldum. Sağ böbreğimi verirsem param yetiyor. Üste de iki simit ile bir de üçgen peynir alabiliyorum.
Göt korkusundan gittim koşa koşa aldım. Piyasada çoğalsın ucuzlar diyordum, dolar euro fırladı gitti. Bu nesil sony iyi oyun yapmazsa s*ktim analarını!
Bende var, ayrıca Nintendo switch ve xbox series s'im de var. Siz bilmezsiniz fakirler.
Ps3 ps4 cafeler bulunuyordu şimdi zamlardan sonra güncelleme gelemedi bir çok ps cafelere.
1 haftadır beraber olduğumuz cihaz. playstation plus ile birden çok oyunu deneme fırsatım oldu. konsolda oyun oynamak çok keyifli. astro oynarken gamepad'in verdiği tepkiler ve geri bildirimler çok iyi. konsolun gücünü gösteren oyunların ilerde çıkcağına düşünüyorum.
Bu bile çıktı
Bir Türlü GTA 6 çıkamadı.
Disk sürücüsüz 402, disk sürücülü 449 dolarmış. Yuhh.

https://www.aydinlik.com....-5-fiyati-ne-kadar-424867
Memur maaşıyla bile zor alırsınız
O derece pahalı.
Dolar 2 lira olunca alırız merak etmeyin.
450 dolarlik bir alet size pahali geliyorsa kusura bakmayinda, alet pahali degil, siz fakirsiniz.
Alet sonucta siradan bir telefon fiyatina.
Adam akıllı Exclusive oyun barındırmayan konsol.