1. 1.
    hoşgelen 9. nesil yazar.
    1 ... iskandinav
  2. 2.

net bir islamci troll-mal.

mantigina cakayim.
    -2 ... lovely bones
  3. 3.
    (#34687305)Lan beyin amputu, trump ışidin bolgesine atom bombası atak dedimi demedi mi? Suriyeyle turkiyenin sınırın ortasına. Bil bakalim hangi ulkeler yaragı yer o zaman? Gerci senin gibi ucuz insanlarla tartismak istemiyorum.

Ayrica gerzek sampiyonlarina yine anlatalim. Trump gelsebile abd'de siyaset cok degismez. Bak obama geldiginde bi kez olsun kürtlere ve ypg'ye dostumuz demedi ama amerikan kamuoyu olaya başka baktı. Yani demek istedigim amerikada baskan bile siyaseti tek başına belirlemez
    -1 ... hercool
  4. 4.
    (#34687341) yav he he.
    (bkz: bir PKK sempatizanın isyani)
    (bkz: Ben diyorum Ankara sen diyorsun götüm Kara).

Neyse. Başlığa hitaben:
    - Türkçü, Milliyetçi ve Gurbetçi bir yazar. Ülkücüdür.
    1 -2 ... game of thrones taki kerhaneci
  5. 5.
    (bkz: Bi ışidli ve trump destekcisi o cocugu). Ayrıca ben nerde pkkyı desteklemişim? 6küsür milyon hdpli hatta 13milyon herkes senin icin pkkli? Ki ben hdpye oy bile vermedim, chpye oy verdim.
    1 -1 ... hercool
  6. 6.
    (bkz: olayı ve entryleri götüyle anlayıp rezil olmak)

Ne Güzel kendin etiketlemişsin. (#34687305) Şimdi bide götünle değil, gözlerinle okumaya çalış. Ama şimdiye kadar girdiğin entrylere bakınca ağır geri zekalı olduğun ortaya çıkıyor. yani nerenle okursan oku. Türkiye DÜŞMANI seni.
    1 -1 ... game of thrones taki kerhaneci
  7. 7.
    yazarmış hoşgelmiş, cidden yazar mı acaba dedirtir yoksa klavyede ki tuşlara mı basar bilinmez.
    ... 1881 1923 1925 1987
  8. 8.
    Olm niye siyasi çıkarınız için polemik yapıyonuz ya! Eleştiri yok amk! Kaç defa söyledik eleştirmek demek siyasi çıkar elde etmek demek biliyorsunuz ölenler siirtli gerçi benim hanımda siirtli ama siirtli yani.

Ayıptır ya heyvan gibi çıkar sağlıyonuz! Para alıyonuz iktidar oluyonuz dimi! Ne var yani siirtte 10-15 işçi öldüyse? Bundan menfeat yapmak zorunda mısınız?

Bu arada şarkısı bile var.

Men feat çomar - şahsi_çıkar_mp3

Bir yazar.
    2 -1 ... kurtcebe noyan
  9. 9.
    Almancı yazar. Sevgiler gurbetçi kardeşim. Vatan hasreti ne zor değil mi? Yazları geliyorsun inşallah mübarek kardeşim benim.

https://m.uludagsozluk.com/e/34609189/
    1 -1 ... kurtcebe noyan
  10. 10.
    (bkz: sol zihniyetini eleştirene ısrarla tayyipçi demek)

Yav he he.
    1 -1 ... game of thrones taki kerhaneci