bugün

Saçmadır. Ulan bir gün buradaki yazılar yalan olup gidecek. Hem de tek klavye tuşu ile. Bilgi entry si ya da seks Peşinde koşmaya ne gerek var. Kafanız rahat içiniz huzurlu takılın yeter.
bir gün öleceğiz nasıl olsa, intihar edelim ne gerek var ki yaşamaya demek gibi bir şey bu.
(bkz: Uludağ sözlük)
çoğu zaman bir hatadır.
Cocukların ya da büyüyememiş kişilerin yaptığıdır. Sozlük, sözlüktür. Siz ise salak. Hahahahahahah.
dış dünyada hayatı olmayanların yaptığı şeylerdir. mesela eski nesil olup, bir sonraki nesle sallamak. troll olmaya çalışmak, erkekleri/kızları bir şekil keklemeye çalışmak. sözlüğü instagrama çevirmek.

hele bazıları var ki, sırf millet beni beğensin diye asıl düşündüğü şeyleri yazmıyor.
"sözlüğü ciddiye alabilirsiniz ama girilen entrylerin pek azını."
Gereksiz tripler.
Ülke gündemini hepimiz biliyoruz sakin ol şampiyon.

Bu ülkede delirmemek çok zor. Ve bu sözlükler bazen bunun için var. Gelip sadece saçmalamak için. Anlayın artık şunu ciddiye almayın fazla.
eksi alınca bazen üzülmeye tekabül eder.
içinde benimde bulunduğum durumdur.insanları önemsediğim için insanların olduğu alanları da önemsiyorum.
sivilceli asosyallerin eğlencesidir.
misal üstteki ergen kafalıyı ciddiye almıyorum. bence siz de almayın.
Misal üstteki yigidoyu çok ciddiye aldım onun gibi olun.
Mallıktır.

Altı üstü şurda eylenip tanışıp sevişip evlerimize dağılıyoruz. Yapmayalım lütfen.
Bazı safozların yaptığıdır.
ironiden anlamayıp eksi yağmuruna tutmaktır.
Editleyerek neden eksiyorsun lan!??! Dedirtir.

Üzgünüm bende bir aralar yapmıştım...
(bkz: ciddi insanların gayri ciddi olamadığı gerçeği)
Mallıktır.
çoçuk musunuz kaldıramıyorsanız yazmayın.
eğleniniz efendim. burası kültür yuvası değildir.
şöyle ki eğlence de bir kültür gerektirir..

işte tam da bu yüzdendir ki yılbaşı akşamı taksimde göt ellemek için barzolar sıraya girer..
sözlüğü ciddiye alıp almamakla ilgili değil olay. ben twitır kullanırken de milletle atıştığım zamanlar oluyodu. gerçi onlar genelde siyasi şeylerdi ama olsun.

burda birini tokatlarken sinirden duvarları tekmeleyip yanımızdakine küfretmiyoruz ki.

misal o gevşek tibb'e giydirdim sonra denize girdim. onun fırsatçı golcü meriç kankasına axlfan'a giydiriyorum, telefonu cebime atıp bisiklete devam ediyorum.
bu başlığı açmak ve bununla ilgili uzun entry girmek bile sözlüğü ciddiye aldığınızın göstergesidir.

ciddiye almadığınız şeyi eleştiremessinizz.
Sözlükte daha az zaman geçirmenize neden olabilir. Çarpık zihniyeti olan yazarların yorumlarına sinir oluyorsanız daha az maruz kalmak için geceleri girmek makul geliyor malum geceleri daha elit bir ortam oluyor Sözlükte.

Kız kanka, cinler ve insanlar, kanlı pedler gibi konuları kastetmiyorum çarpık derken. Bazıları o kadar çarpık zihniyete sahip ki ne dediğinin bile farkında olamayacak kadar kafayı kuma gömmüş. Bunları okuyunca sinir hastası olmak mümkün .