1. 1.
  amerikalı progressive fusion grubu. derek sherinian*ın kurduğu grup şimdiye kadar bir çok büyük virtüözle çalışmıştır. universe * ve * olmak üzere 2 albümleri vardır. şu anki kadrosunda Derek Sherinian (Keyboard), Virgil Donati(Drums), * (Guitars), Greg Howe (Guitars) ve Rufus Philpot (Bass) vardır. bunun dışında Tony MacAlpine, T.J. Helmerich, Dave LaRue, Tom Kennedy, Jimmy Johnson ve Billy Sheehan * * gibi efsane isimlerle çalışmışlardır.
  ... shakesbeer
 2. 2.
  2007 yılında Quantum adlı yeni albümlerini çıkarmışlardır. Albümdeki kadro şöyledir : Klavyede Derek Sherinian, davulda Virgil Donati, basda Rufus Philpot. Konuk müzisyen olarak da Brett Garsed, Allan Holdsworth gibi gitarcılar ve Dave LaRue, Billy Sheehan gibi basçılar yer almaktadır.

  Grubun sitesinden örnek parçaları dinlemek mümkündür :
  http://www.xplanetx.com/whatsnew.html
  ... polski
 3. 3.
  sümerlerin nibiru, babillerin marduk dediği günümüzde ise planet x olarak adlandırılan ve 3600 yılda bir güneş sistemimize girdiği efsanelere konu olan gezegen.

  nasa her ne kadar böyle bir gezegenin varlığını reddetse de gizli bir şekilde bu gezegeni araştırdığı söylenmekte. uzaya yolladığı birçok aracın amacının bu gezegeni keşfetmek olduğu iddia edilmekte.

  hatta mayaların 21 aralık 2012'de sona eren takviminin bir kıyamet takvimi değil bu gezegenin yörüngeye girmesini gösteren bir takvim olduğunu söyleyenler de var.

  planet x
  1 ... leyte
 4. 4.
  koskoca gezegen hakkında 3 entry girilmiş püüü reziller.
  lmao
  1 ... benibendenalayen