bugün

Ne hikmetse seçimler yaklaştığında sahneye çıkıyor bu onun bunun çocukları. Bu sefer osman öcalanın ölüsünü de çıkarsanız trt'ye hiç fark etmez. Gidicisiniz istediğiniz kadar spekülasyon yapın.
Halkın sadece medyada gördüğü şeylerle büyük resmi görüp ordunun emniyetin emeklerini yok sayıp pkk ile mücadele edilmiyor safsatasını lanse etmesi nasıl bir ahmaklık böyle başlıklarda ortaya çıkıyor.
Aslında akp'ye destek veriyor çünkü akp seçilsin ki daha çok bomba yağsın üstüne.

(bkz: kemalist aklı)
nerede 6’lı masaya destek vereceğiz diyor ben duymadım? işiniz gücünüz yalan ve iftira aktroller. Yenişafak PKK’nın demokratik güçler derken 6’lı masayı istediklerini söyleyip manipülasyon ve dezenformasyon yapıyor, aktroller ordusu da linç ediyor, durum bundan ibaret. Bunların demokrasi gibi derdi yok bilmiyor muyuz?
Vay anam vay atatürkün partisi kimlerle gizli ittifak içinde

https://twitter.com/celeb...ub17KH-DF_jTshWQ&s=19
bir beyni olduğuna göre uzatmalı pkk yöneticisinin seçim üstü yaptığı "beğeniyorum/beğenmiyorum" açıklamalarının seçimde kime oy kazandıracağını/kime oy kaybettireceğini hesap etmiştir.

yine bu aya ait başka bir pkk'lının benzer açıklaması:
görsel

21 yıldır üst kadrodan 0 (sıfır) kişiye dokunmuş akp birden hepsini yoketmeye karar vermiş. aman hemen koşup akp'ye oy vereyim.
Zaten 6lı masanın bi parçası değiller mi… eeee yani?
çıkar iyi partiyi, koy Hedepe’yi.

Ya ne diyeceklerdi? Mahmut mu diyeceklerdi?

Dersimli kemal’e iyi parti’den kimse oy vermez. Pkk’lılar seve seve verecek.
Bu adam duruyor mu yoksa kalkıyor mu? kafa karıştıran bir isme sahip.
Kurtulmak için Başka çareleri yok it oğlu itlerin. Çünkü Günden güne Yok oluyorlar. Ciddi ciddi temizleniyor sınır ötesi bile.
Tek umutları k.k. ve zillet ittifakı.
Anketlerin çok kötü gittiğini gösteren algı operasyonu. Çare kalmayınca ver hamaset edebiyatını gitsin. Nasıl olsa hala yutan var.
cuhapelilere sorsan hala yalan dedikleri hadisedir. ulan sizin yatacak yeriniz yok..