bugün

bazı insanlar yaptıkları bir şeyden sonra pişman olurlar. işin garibi yapmadan önce, sonradan pişman olabileceklerini düşünmezler. burada yaptıkları bir şey yüzünden nasıl pişman olmazlar onu açıklayacağız.. hadi bismillah.

yapacağınız işi yapmadan önce onbin beşyüz kere düşünmenize gerek yok.
fazla düşünürseniz çok daha fazla pişman olursunuz.

toplaşın; yapmanız gereken tek kuralı söylüyorum.
yaptığınız herhangi bir eylemden pişman olmak istemiyorsanız '' iç sesinizi dinleyin''
işte bu kadar basit.

kendinizi dinleyin.
ne kadar çok istediğinizi ya da istemediğinizi sorgulayın.
heyecan var mı ? kıpırtı var mı ? istek tavan mı ?
bunların hepsi tamamsa kim tutar sizi.

he iç sesiniz sayesinde karar verdiğiniz olayı yaptıktan sonra başarı oranı hakkında bir şey diyemem ama pişman olma açısından ''pişmanlık çekmezsiniz'' diyebilirim.
illa başarılı olmam lazım diyerek yapmayın.
istediğiniz,arzuladığınız için yapın.
eğer tutacağınız yol bunun üzerine olursa zaten pişman olmazsınız.
asla annenizi ve ailenizi üzmeyin masum birini kırmayın benliğinizi iyi irdeleyip ona göre seçimler yapın ve sonuçda hiç pişmanlık hissi duymayın.
sigarayla işiniz olmasın.
Kredi kartı çıkarmayın. Kimseye güvenmeyin. Ve erkekler aşık olmaz unutmayın.
tavsiyeleri dinlediğinize pişman olabilirsiniz. *
negatif sok etkisi yaratan bir durumla karşilasinca, hemen tepki vermeyin. en az bir gece yatip uyuyun hiçbir şey düşünmeden. ertesi sabah bi tekrar bakin...
Pisman olacak seyler yapmayin pismanda olmayin mesela.
kimseyi kendinizden çok sevmeyin. ben sevdim.
Allahın yolundan gidin, inanın pişman olmak bir yana o size yardim edecektir, sonunda sukredeceksiniz inşallah.
Aldatmayın.
Empati kurarak haraket edip sizin yapacağınız şeyleri karşı tarafında yapabileceğini asla unutmayın.
kimseye kendinizden daha fazla değer vermeyin. bir gün pişman olabilirsiniz.
vermeyin.
Aranmayın.
Ya hayatını yaşarsın, iyi kötü pişmanlıklarıyla beraber, ya da ot gibi dokunmadan yaşarsın hiç bir şeye, pişman da olmazsın tabi.
aklınıza takılan seyleri sormakta çekinmeyin.
Pişman olamayan,insan olamaz.

Yaptigi yanlislardan pişman olmayan bu hayatta asla ve asla yolunu bulamaz.
Pişman olun.
Canınızdan çok Sevmeyin.
bir kereden bir şey olmaz demeyin.
iki kere düşün.
Ne istediğinizi bir kağıda yazın ve sık sık o kağıdı okuyun.
-o son kadehi içmeyin. o kadehten sonrası tam anlamıyla hangover.

-yarın sabah erken kalkıp çalışırım deyip yatmayın. büte kalırsınız ya da komple kalırsınız.

-kimseye güvenmeyin, akrabanız ya da çok yakın arkadaşınız dahi olsa.

-kimseye sırlarınızı, en acı dertlerinizi anlatmayın. günün birinde anlattıklarınız sizi yaralamak için kullanılır, kaldıramazsınız.

-yapmaya karar verdiğiniz şeyleri ertelemeyin, yapın. sonucu kötü de olsa aklınızda duracağına karşınızda dursun.
anı yasayin. ben yasayamiyom bari siz yasayin ulan.
Ducato alın sonra pişmanlar korosuna katılmayın.
şişman olun. pişman olacağınız birşey yaşama şansınız olmaz. hemi de hiçbir zaman yemediğiniz bir besine pişman olmazsınız.