bugün

efendi erkek : mustafa ceceli.
piç erkek : ismail yk.

bu da bonusu;

https://www.youtube.com/watch?v=SUrEin4aCR4
Pic olan alir.
yerine göre cosplay uydurduğum için bu karmaşayı içimde yaşıyorum.
efendi erkek heyecansız, ruhsuz, bi selam verince ağzından salyalar akıtan garip tiptir.

git dersin gider, kal dersin kalır, öyle it gibi bi tiptir.

ayrıca ben efendiyim yhaa, diyerek bundan prim toplayama kalkar.
Efendi erkek afedersiniz başını alır.
Efendi erkek oldum simdiye kadar hic bi artisini gormedim. Piç olun yavsak olun o zaman ilgi gorursunuz.
efendi erkek gecenin sonunda efendi efendi osbir çeker. (bkz: başını almak)
Piç erkek genelde çorap değiştirir gibi sevgili değiştirir; iş görmeye bakar. Efendi erkeğin karşısına çıkan hanımefendi de efendiyse işi evliliğe kadar götürebilir, dakikalık zevkleri değil ömürlük aşkı yaşar.

Efendiyi tercih ederim, seyirlik değil ömürlük olsun.
efendi erkek genelde ilk önce ailesi, sonra sevgiligisi ya da arkadaşları tarafından manipüle edilmiş, olması gerektiği gibi olan, kendini güvene alan, insanlar tarafından kabul görülmek isteyen erkektir.

piç erkek asidir. bu başıboş bir serseri olacağı anlamına gelmez. kendi doğruları ve yanlışları vardır. genelde yanlışlarını diğer insanlardan daha çok sever. çünkü bu yanlışların kendisine birşeyler öğrettiğini bilir. efendi erkekten benim görüşüm daha zekidir.
18-28 Yaş arası kadınlar piç erkek seçer.

28 ve +28 yaş arası kadınlar efendi tercih eder.

Yani birisi ile eğlenilir birisi ile evlenilir.
yeri geldi efendi erkek seçildi
yeri geldi piç erkeğe maruz kalındı,
ama sonuç olarak kusura bakmayın da hiç birisi bi *ikime yaramadı.
bak hep söylerim insanın içi temiz olacak içi.
devir efendiliği götürmüyor beyler. bakın şöyle çevrenize piç erkeklerin daha çok kazandığını göreceksiniz. yine de biz çizgimizi bozmayalım.
Kızlara göre piç erkekle eğlenilir, efendi olanla evlenmek istenilir.

Bana sorulursa efendi almalı.
Efendilik kazanmalı.
efendilikten kast ettiğiniz nedir erkekte sıkıcılık ve tipsiz'lik işe gençler taş hatunlardan boşuna hoşlanmayın üzülürsünüz.
Hayatımda 2 kere aşık oldum. Onlar da piçti. Efendi erkekler bayıyor muhabbet desen yok eğlence anlayışı sıfır. Ama piç erkekler de üzüyor.

En iyisi kadın.
Efendi görünümlü piç erkek kazanır bu versusu.
ben iç dünyasında efendi erkek barındıran piç izlenimli erkek diyorum.
evine para getiren karısını kızını seven vefalı ve sevgi merhamet dolu erkek gerçek erkekdir. gerisi hikaye.
Efendi erkek hep kaybeden taraf oluyor mk. Kendimden biliyorum. Bitmeyecek Türk kızının piç erkek merakı.
Piç erkeğin geçmişi kabarık olduğundan asla başı rahata ermez.

Efendi erkeklerin de geçmişi temiz olduğu için başı ağrımaz. Ve ilerisi için sıkıntı çekmezler.
pic erkek alir. efendi erkek artiklarla yetinmeyi ogrenmesi gerek.
iki farklı kızla farklı zamanlarda çıkmama ve ikisinde de hüsrana uğramama rağmen kişilik statümü değiştirmedim. Gerçekten düzgün erkeğe değer veren bir gün karşıma çıkacaktır.
Eğlenmelik - evlenmelik.
Bu erkekleri yatmalik kiz ve evlenmelik kizlar karşılar.
zibidi vs istanbul beyefendisi.