1. 1.
  (bkz: pitbull)
  1 ... minik mavi balina
 2. 2.
  Hali hazırda dünyanın en iyi arena köpeğidir. Genetik bir üründür. Bazılarının özellikle makaleler yazıp iddia ettiği gibi, bazı köpekler nesiller boyu çiftleştirilerek elde edilmemiştir. Elde edildiği yer bir laboratuvardır. Genlerinde sırtlan geni bile mevcuttur.
  ... silent trapper
 3. 3.
  sağda solda görürsünüz, sahibini gezdirmeye çıkarmış, her an kaçacakmış gibi oraya buraya salyalanan, dili dışarda, daima hırıltılı, kısa boylu, sevimli şey(!)

  park ya da sokak gibi bi yerde, kimi zaman bakkal çakkal karşısında 3-4 kişi öbeklenip itin başında durur, salak salak sırıtıp bir halt yediklerini zannederler.

  sahiplerinin tipine bakınca zaten neden köpek sahibi olduklarını anlarsınız.

  he bir de bunların kız tipleri vardır. adam karşıdan gelir, yalaka bir ifadeyle kıza bakar, sonra birden gözleri yere iner... aa, ifade değişti. n'oldi rengin soldi.
  1 ... tarum4r
 4. 4.
  çok iyi eğitim gerektiren,yeri gelince sahibine saldırabilen,ve saldırmaması için etkili eğitimlerden geçirilen,tehlikeli köpekler listesinin başında gelen sadık bir dosttur.
  ... feuerfrei
 5. 5.
  Köpek hayvanının tümünün doğada bulunmadığını varsaydığımızda. Köpeğin en dengesizi olan bu yaratık çok aptaldır. Sahipleri genelde hiç hayvan beslememiş olduklarından (ya da akvaryum balığı) diğer köpekler ya da hayvanların da zeki olduğunu düşünmüyorlardır. eh onlar da pek farklı değildir.

  Yüzlerce köpek türü yetmiyormuş gibi neden en saldırganının seçtikleri sorusunu çeşitli oryantal haraketlerle atlatırlar.

  olmaması gereken bir köpektir. itlafını onaylamıyorum ancak, üretimi, satışı ve ithalatının yasaklanması gerekir. mevcut olanları da sahiplerinin yanında ancak ağızlıkla doşlaştırma şartı ile izin verilmelidir. Ne zaman sokakta köpeğini döven birini görsem dayak yiyen köpek Pit Bull oluyor. Burada sorun köpekten çok sahibinde. Hayvan sevgisi olmayan gösteriş için köpek besleyen serserilerin köpeği ne yazık ki...
  ... scorpioraptor
 6. 6.
  genini genetiğini siktiğimin hayvanı.

  hiçbir neden yokken saldırır, hayatınızı mahveder.
  4 -1 ... suriel
 7. 7.
  pitbull neden saldırgan? bilgilerimi paylaşayım:

  pitbull diye bir köpek cinsi aslında yoktur, bu cins insanlar tarafından yapılmış gen bileşiminden oluşmuştur. bu köpeklerin geninde terrier, boxer ve cinsi şuanda hatırlamadığım güçlü bir köpek bulunmakta. bu genlerin doğal olmayan bu birleşimi ortaya gen mutasyonu çıkarıyor ve açığa agresif, boxer görünümlü kaslı ve durdurulamaz bir köpek getiriyor. bu köpeklerin eğitilebilme yüzdesi %3 ve inatla egoist insanlar bu gariban gen bileşimi hayvanı besliyorlar. bu da aklımıza şu cümleyi getiriyor; hayvan genleri birleştirilmez. hem hayvana hemde insanlara büyük zararı olan bu eylem ne yazıkki günümüzde hala yapılmakta.
  2 ... soundtrock
 8. 8.
  felipe melo'nun lakabıdır ayrıca tehlikeli bir köpek cinsidir.
  ... thracian39
 9. 9.
  nefret ettiğim, saldırgan hayvandır. bu hayvanları savunanlar kadar sinirimi bozan bir şey yok. bir de sağda solda bu hayvanların güya ne kadar tatlı bir hayvan olduğunu anlatmaya çalışan şirinli videolar paylaşan da vardır. gördüğümüz o kadar pit bull saldırısı haberleri yalan zaten.

  neymiş efendim her şey sahibindeymiş. sahibi onu iyi eğitirse bir şey olmazmış falan filan geçeceksin bu işleri kardeşim geçeceksin. türkiye'de bu hayvan beslenilmemeli; net. sanki bu dünyada iyi yapabildiğimiz, becerebildiğimiz bir medeni hareket var da bir de pit bull eğiteceğiz. breh breh.

  dün iftardan evvel çarşıya ineceğim. evden çıktım iniyorum. bizim yukarı mahallenin salak çocuklarından biri yanında pit bull gezdiriyor. ağızlığı falan geç hayvanın tasması yok ulan. hayvan başı boş yürüyor. sinirden yemin ederim kendimi sikecektim. böyle salak başı boş geri zekalı herifler bu saldırgan hayvanı besleyip bir rollere giriyor. bir yandan da yanından geçerken altıma sıçtım tabiri caizse. bana burada eğitilmekten falan bahsetmesin kimse. o hayvan bana saldırsa hiçbir sikim yiyemezdim. sizin o eğitilme hikayelerinizin falan da hiçbir değeri olmazdı. belki de ölüp giderdim.

  işin özü; beslenilmemesi gereken, ürememesi gereken saldırgan bir yaratıktır. ben de hayvan severim ama bu mistiff köpekleri savunmak komik kaçıyor. az biraz gerçek dünyaya dönün. kitaplarda yaşamıyorsunuz sevgi pıtırcığı olmanın manası yok.
  -1 ... petermarlowe