bugün

11. nesil yazar. iyi yazmalar.
töbe bismillah.

(#29182447)
Çok afedersiniz 1.60 boyundaki yazar.
Benimdir burdayım.
Saat onikiyi bekleseydin yazari...
(bkz: silik yemesi gereken yazarlar)
görsel
Arkadaşlar ya nickimi piremses kahve mi yapsam ısrarla kahverengi saçlı olduğum söyleniyor ya saç rengim hakkında neden yalan söyliyeyim nickim neden havuçlu yani ben sizi anlayamıyorum.
(bkz: çekirdek)
(bkz: cips)
(bkz: kola)
Kız kavgası var dediler geldik.
Bir suser.
saç rengi epey hoş olup bu sonucu kavgaya kadar götürülen yazardır. yazsın efenim, saygılar.
Havuncses yazar.
Arkadaslar tek sıra halinde yürüyelim.
Tatlı kıza benziyor. Aynı zamanda şarkıları iyi olan (bkz: brooke waggoner) adlı kadını hatırlattı bana. Tip olarak. Kızıl ya ondandır. iyice dinle bunu sen özellikle 2.25 /2.53 güzel bir melodi benim için. http://youtu.be/W47kHPq9ngg
Bana oldukça sempatik gelen çogu entrysine aynen öyle tepkisini verdiğim 11.nesil yazar,iyi yazmalar efenim. (Yazar burda tebessüm eder)
ilk başlarda gıcık oluyordum ama şimdilerde sevdiğim yazarlardan, daha önce farklı tarzda nickaltı girmiştim ama onuda uzun zaman önce silmişim şimdi yeniden bakınca farkettim. kendisine iyi yazmalar diliyorum.
nickimi beğendiğini söyleyen yazar.
Bütün sözlüğün bayramını kutlarım. Biz 11. Nesil olarak harçlığımızı bekliyoruz. Ahkam keserken iyiydi. Evet.
Ben harçlık bekleyen tarafım yellenen kardeş.
nasıl gidiyor cınım.* iyi bayramlar.Yolu açık olsun dediğim yazar.
Yellenen reyiz kapıma dadandı.
görsel
iyi bayramları olsun.
Nickinden dolayı galiba gözümde turunç kıvırcık saçları olan taptatlı bir kız geliyor,yazdıklarını severek takip ettiğim yazarlar arasında, iyi yazmalar güzel yazar .