1. 1.
  meşhuuur dukan diyeti kitabının yazarı. diploması elinden alınan fransız diyetisyen.

  şimcik bu amcam demiş ki, sağlıklı bir şekilde ideal kilosunda olan çocukların okul puanları arttırılsın, obez olan çocukların da okul puanları düşürülsün. obezite ile her şekilde mücadele edelim sağlıklı nesiller yetişsin gibisinden bişiler şöylemiş.

  yani tam olarak bu olmasa da, konuşmanın ana fikri bu. bu şekilde konuşması doğrudur yanlıştır hep beraber oturulup tartışılabilir. hatta diplomasının elinden alınması yerindedir değildir bu da tartışılabilir.

  ama benim dikkat çekmek istediğim başka bir şey var. bizim de buna benzer bir amcamız vardı, pierre dukan dan önce bir açıklama yapmış bir okul müdürümüz. hakkında soruşturma açılan mustafa aydın.

  ''genetik analizi yapılsın vatana millete hayırlı değilse yürümeden yok edilsin'' gibilerinden laflar etmişti. o soruşturmanın sonucu ne oldu? mustafa aydın' a nasıl bir yaptırım uygulandı? haberi olan var mı?
  ... sessizdeydi duymamisim
 2. 2.
  seni kim çıkardı da bu dünyaya getirdiyse, onun ben anasını avradını ecdadını ....

  ulan anamı ağlattın 4 gündür. içim dışım tavuk balık yumurta oldu.

  et balık kurumu gibiyim yemin ederim. ama bu göbek gitmesin feleğini skerim adam aha yazdım bunu burya. 4 gündür alkol de almadım. hele bi ibnelik dönsün de 1 ay sonra istediğim kiloya inemeyeyim, haftanın 5 günü protein ağırlıklı, hem de anal yollaa beslemezsem adiyim dur.
  5 ... koministimam
 3. 3.
  Lisansı elinden alınmış diyetisyendir. Diyetini uygulayacaklara duyurulur.
  3 ... frisco danconia
 4. 4.
  dukan diyeti (#18646946)
  ... gabrielbatistuta17