bugün

nicki ile beğenimi kazanmış, olası maiden fanı yazar. hoşgelmiş.
(bkz: #10778654) entrysi kısa lafla en verimli cümleyi kurmak adına çok başarılıdır. tebrik ettim.
uludag sozluk yazarligi yemini ederek, ailemize nail olmuş yeni bir yazar.

(bkz: hoş geldiniz)
(bkz: #4779533) gerçek sosyal demokrat, demokrasi yanlısı. orducu sosyalist de olabilir.
hakkımdaki düşüncelerini belirterek beni onore etmiştir. saygı ve sevgilerimi sunarım.
sevdiğim bir yazar, görüşleri ve müzik zevkliyle...
kötü bir tane iron maiden şarkısı dahi yoktur mottosundan mütevellit kötü bir tane albümleri de yoktur gerçeğine ışık tutan albümlerden birisidir. heavy metal marşı haline gelmiş the trooper ile yardırmıştır.

aynı zamanda bir king diamond enstrumentalidir. muhteşemdir. bunu da geçmemek lazım:

http://www.youtube.com/watch?v=Ye1Q5uyW7Ms
komik bir arkadaş, ilkokul kitaplarında okuduğu boğdurtma hikayelerinin tamamını gerçek zannedip sık sık entry girmektedir. Bir ara "yahu bir insan bu kadar mı düz olur, o kadar bu meseleleri anlatan kitaplar var hiç mi göz geçirmez" dedim ki meğerse chp'liymiş.
şarkı listesi şöyledir:

1. Where Eagles Dare
2. Revelations
3. Flight of Icarus
4. Die With Your Boots On
5. The Trooper
6. Still Life
7. Quest for Fire
8. Sun and Steel
9. To Tame a Land
the trooper gibi efsane bir parçayı bünyesinde barındıran iron maiden albümü.
efsane maiden albümü.

bu efaneyi kendine nick edinmiş "bizden" sözlük yazarı.
nicki güzel olan yazar.

ayrıca en baba iron maiden albümlerinden biridir.* Nicko McBrain bu albümle gruba dahil olmuştur.
an itibarı ile, görüşlerimden dolayı beni aşşağılamış, cahil demiş ve benden sandıkta görüşürüz cevabı almış, ve bu cevapla sinirden patlamak üzere olduğunu tahmin ettiğim chp li ulusalcı kemalist yazar. onada bu yakışırdı.
memlekette demokrasi yokmu ya!
filistine yardımın islama göre yanlış olduğunu savunan, israil hakkında da ortadoğunun demokrasi abidesi diye bahseden, islam düşmanı olmasına rağmen fetva vermekten geri durmayan yazarımsı. yeter lan kendinle çeliştiğin.
mütevatir hadislerin ne olduğu konusunda zannımca fikir sahibi olmayan zat.