bugün

iddia koyacaksın, kaybeden soyunur.
He he, pes oynayan kız diye akrostiş yazacaksınız neredeyse, sonra da erkeksi hobileri olan kız başlığı açar, "uzak durulması gereken kız" diye saçmalarsınız. Paradoks ya valla bak, kendinize gelin beyler.
Not: pes de oynarım ayrıca ama playstation'da.
Olduğunu düşünmediğim kızdır. Görürseniz kaçırmayın derim.
"ben erkeklerle daha iyi anlasiyorum" diyen kizdir. muhendislik okuyor olabilir.
(bkz: CANDIR)
bana hitap etmeyen kızdır. pes pes nereye kadar. duymuş, öğrenmiş çevresinde ki erkeklerden oynamasını bildiği tek oyun o. onun yerine steam hesabı olan kızı tercih ederim.
kadıköyde dolu olan kızdır.
şartsız şurtsuz evlenilmesi gereken kızdır.
Küfür de eder, atar da yapar... yani çok itici. Çok.

Hanımefendiler dururken.
Yoktur be olum. Hepsi ilgi çekmek icin falan yapiyo, gerçekten oynayabileni yok.
ayni zamanda her turlu mmorpg, call of duty ve cani korkmak istedikçe amnesia bile oynuyordur. Ve gerçek bir geek'tir kendisi.

bu arada pes çok sıkıcı, lol'ın grafizmleri çok paçoz. Bazen birileri ısrar etti diye oynarim, yoksa ı ıh.
oynamayı biliyosa iyi kızdır.gelde manchesteri ben alayım.
bir bok bilmeyen kızdır. kız dediğin fifa oynar. pes ne amk?
Kesinlikle hayal ettiğim kızdır. Bide lol oynuyosa tam olur

(bkz: lol oynayan kız)
bir artısı olmayan kızdır. yemek yapabiliyor musun? bana bunlarla gel sevgilim.
tek artısı olan kızdır. kafede sinemada bilmemnerde sıkılınca birlikte yapabilecek bir şeyiniz vardır zor durumlarda. ama pes oynamayan ince belli, iri memeli ve dolgun kalçalı bir kız her türlü öndedir. sikmişim pesi.

lts25dmrli.
dota oynayan kızın tırnağının ucu olamaz.
pek de maharetli bi iş yapmayan kızdır, benimdir. Hayır yani alt tarafı pes, bunu oyanayan kızlar neden erkeklerin bu kadar hosuna gidiyor anlamıyorum.
harika kızdır *
sevgilisinin hoşuna gideceğini ve beraber eğlenceli vakit geçireceğini veya sadece pes seven kızdır.
benim sevgilimdir. belkide değildir suan bilmiyorum. hasılı iyidir.
çevremde arayıp da bulamadığım kızdır..
iki el pes atardık işte ne güzel.
bugüne kadar 3000den fazla oynayıp sadece 8 kez yenildiğim oyunda ağlatacağım kızdır. gitsin Barbie giydirsin. *
arjantin'i seçtiğinizde messi, agüero ve tevez'i kastedip, "ne öyle tıfıllarla mi yeneceksin beni?" diye sorduğunda, "önemli olan boyu değil işlevi" deyip "ehehehe" diye de ablak bir şekilde güldüğünüzde; rakip olarak fildişi sahilleri'ni seçip, bir de üstüne sizi yeniyorsa; bazı şeyleri tekrar gözden geçirmeniz gereken kız arkadaştır.

edit: imla.
o kız candır can.