bugün

delirtme deterjanıdır. reklamına aldanır alırsınız, siyah kıyafetleriniz çamaşır suyu dökülmüş gibi beyaz beyaz çıkar makineden aklınızı yersiniz.
insanların nereye giderlerse gitsinler çantalarında taşıdığı deterjan .
kendisi olmasa kazaklar ne olurdu diye düşünmeden edemediğim.

iyi ki varsn perwoll. *
hadi ayşe teyzeyi anlıyoruz, onun işi çantasında ace taşımaktır.
(bkz: normal)

ama bu perwoll, nasıl bir şeydir ki ne konuşulacağını önceden tahmin ettiriyor vee hop kendini gösterttriyor.
(bkz: perwoll ün adamı medyum yapması)

genelde iki kız oluyor. kızın birinin oğlana yanık yanık bakmasının ardından, "aman gömleği ne de güzelmiş" deyip salyalarını silerken, diğerinin bozulması hatta saç-baş yolması gerekirken, aksine dikkati çok lazım birşeyde toplamasından, perwol un nasıl luzümlü bir deterjan olduğunu anlamaktayız.
buna hareketle
(bkz: perwoll bir türk markası değildir)
davetlere cantalarinda birer pervolle katilan kadinlarin oynadigi entresan reklam filmleri mevcuttur.
siyah sihiri gerçekten de etkilidir.
alternatif için (bkz: woolite).
insanda reklamlarını üreten reklam ajansının, ajans başkanından, ofis görevlisine kadar, hepsini tek sıraya dizip "Bu ne saçma... bu ne salak reklam laaaan?" diye diye tek tokatlamak isteyeceği kadar dangalak reklamlar yapan markadır. Ha sıranın sonuna da bu reklamı yaptıran marka ya da pazarlama yöneticisi her kimse onu eklemek isterim.
reklamları gayet başarısız, saç baş yolduran cinstendir.

http://www.youtube.com/watch?v=pYPk3KZ9JaE

sen nerden duydun o kötü kadının laflarını da kıçından perwoll çıkarak geliyorsun anlamıyorum.

(bkz: bu ne dünya kardeşim)

https://fbcdn-sphotos-e-a...77280061_1625462424_n.jpg
bi allah kulunun da reklamı sik gibi cümlelerle eleştirmekten vazgeçip kullanıp kullanmadığı ya da işe yarayıp yaramadığı hususunda bi yorum yapmadığı deterjan. lan sikecem kaç sözlük dolaştım kimse kullanmadı mı bunu ya. milyon tane siyah var, elimde mi yıkayacam işe yarıyor mu bilen yok amk. anam da açmıyor telefonu. ah anam yaa...
Renkliler için olanı da var, siyahlar için olanı da. Güzel yıkıyor zannımca. Hiç değilse çok hoş kokuyor ya, herkes soruyor ne bu deterjan diye. O değil de, ben de mi çantamda taşıyıp soran olunca çıkartıp reklam yapsam? * *
reklamlarından birinde gri elbiseyi siyah yapabildiği iddia edilen ürün. uçmuş bunlar..
şık davetlerin vazgeçilmezi.
Reklamdaki oyuncuların ne tarafından çıktığı belli olmayan deterjan.
Reklamlarında olur olmadık yerden çıkartılan temizlik ürünü, bir gökten zembille inmediği kaldı.
Kokusu mutluluk anlamina gelen sivi deterjan. Ben memnunum sahsen.
güncel Önemli Başlıklar