bugün

(bkz: salim)
(bkz: Daha fazlasını iste)*
forhot güzel. bir de pepsi suçu kendine at beybi olursa reklam sloganı.*
ismail yk potansiyel olarak doğru seçim olabilir.
(bkz: ciguli) gozlerini portleterek buyuk katkida bulunabilir.
(bkz: more pepsi sen bu gece kopurdun mu)
kuşkusuz yeni imajıyla kuşum aydın.

aydın'dan açıklama: "pepsi içtim, böyle oldum."
seda sayan oynadı simdi nihat dogan olmazsa olmazdır.
ibrahim Tatlıses ve Fatih Ürek bu ikili satış rekorları kırdırır pepsiye.
(bkz: musa feat gülşah)

- benimle bir pepsi içmeye ne dersiniz?
* ama ben le cola tercih ediyorum.
- çek git bebeğim artık, çek git çeeek git. şişeni kapat da git bebeğim çeeek git.

uyduramadım havasına
gel otur klavye başına
görelim anlık şairane halini
yov yov sinyorita
(bkz: şeker aydın)
(bkz: pepsi light)
(bkz: cankan)
(bkz: ismail yk)
bülent ersoy'un gelmiş geçmiş en iyi sonucu vereceğinden eminim.
sıcak bir havada pepsi şişesini dikmiş içiyor.. 3-4 yudum aralıksız aldıktan sonra kocaman bir kahkahayla doldurulmuş bir ekran pepsiyi uçururken halkımızı da pepsi satış noktalarına akın ettirir.
yeni imajıyla aydın.
pepsi satışlarını tavan yapacak biri varsa o da ajdar dır. benden söylemesi. sloganı da nane şekeriyle denemeyin olurdu. mazallah.
Reklam yıldızından çok reklamın sunuş tarzı kötü. Seda Seyan bütün iticiliğiyle pepsi diye bağırıyor. Bunun yanında çekimler ve senaryo berbat. Bakın Coca-cola Müslüm Gürses le yaptığı reklamlar çok konuşuldu ve bu kadar ters tepki toplamadı. (reklam için diyorum müslüm gürses'in karizması için değil) Çünkü Müslüm Gürses'in arkasında oynayanlar müzikler, görseller çok iyidi. Seda Sayan hayranı değilim elbet ama suçu sadece seda sayan'a yüklemek haksızlık olabilir.
lerzan mutlu
esra erol, semra hanım, yıldız tilbe ve esra ceyhanın seri başı olduğunu düşündüğüm liste.
bir zamanlar cocuklar cola makinasindan once coca cola alir daha sonra onun ustuna basip pepsi alirlardi veyahutta tarkani gorurduk o reklamlarda simdi ise gelinen noktada ve pepsi reklamlarinda oynamasi tavsiye edilen kisileri gordukce daha da uzuluyorum pepsi adına. pepsi ceolarinin oturup biz nerde hata yaptik demesi gerekiyor artik kanimca
ismail türüt yakışır.

zaten nefes alıp verirken bile terliyo yaratık... gözlerini pörtlete pörtlete repliğini söylesin, 4 kilo ter boşanır, o esnada bi yudumdan pepsi'sin den içer. al sana kral mesaj.

gerisini halk düşünsün.
hakkı bulut oynasa şaşırmam o derece.