bugün

pembe rengin hiç bir tonunu sevmeyen hatta nefret eden kızdır.
her kız neden pembe rengi sever. doğuştan bize adapte edilen birşey midir bu. kızlar pembe erkekler mavi. sevmiyorum efendim hatta nefret ediyorum her tonundan.
muhtemelen siyah rengini seviyodur.
muhtemelen siyah renk seven kızdır.
(bkz: erkek fatma)
(bkz: pembe renk seven erkek)
majinal kızdır.genelde metal veya rock dinleyenlerde görülebilitesi yüksek durumdur.
genel kalıplardan nefret eden kızdır. pembe-dişi kalıbına hafiften isyan halindedir.
yeşil renkten nefret eden kız kadar normal olan kızdır. pembe bir renktir; bazı kızlar sever, bazı kızlar sevmez.

büyütmeyin olm bu kadar olayı.
(bkz: delikanlı kız)
maviyi de sevebilir bu kız yeşili de kırmızıyı da pembe çocuksu geliyodur ondandır antipatisi ...
severim her rengi severim. pembenin antipatik gelmesinin sebebi, tüylü tüylü sapkalar, pembe çoraplar, pembe çantalar yani anlayacağınız baştan aşağı pembe giyerek gezen kızlardır. iticidir kesinlikle
(bkz: lezbiyen)
pembe sıçıyordur.
(bkz: bokundan nefret eden kız)
(bkz: şahsım)
sıradışı olmak için öyle söyleyen kızdır.

bırakın allasen ya. pembeyi sevdiğiniz zaman kimse size ay çok banall diyemez tağam mı.

ne kadar da başkalarının zevklerini sevmeyi seviyorsunuz. te allah'ım
gözlerinden öperim.
(bkz: sunce)
büyük ihtimalle liseli bir ergen olan , kendini metalci sanan 'ayhh ben pembeden nefret ediyorm yhaa siyah seviyorum ben tokio hotel falan yaneee bill çoooukk tatlııı ' diyen kızdır.
ufacık şeyde gözyaşı dökmeyen,duygusallıktan kendini uzak tutan kızdır.
pembenin ne kırmızı ne beyaz olamadığını, bu nedenle kişiliksiz bir renk olduğunu düşünüp sevmeyen kızdır.
kokona olmayan kızdır..
Pembe renginin kızları ifade ettiği yargısı benimsendiğinden anormal gelebilir bu durum. Pembe sevmeyen kız metalci yada rock tutkunu değildir kesinlikle. Bende sevmiyorum pembeyi ve bu tür takıntılarımda yok.
insanların kız çocuğuyla pembe rengini eşleştirmesine isyan eden bir kız...
yeşil seviyodur. ***
daha da beteri,
(bkz: çingene pembesi)
(bkz: fosforlu pembe)