bugün

anlamsız sevişgendir, fakir ama kanı kaynayan erkektir. yahu sen ki ayağına don alamayan adamsın, ne işin var azizim sevişmekle falan? otur evinde yastıkla falan seviş ne bileyim? bir insan pazardan aldığı donu sevgilisine nasıl gösterir, hiç mi utanmaz? anlam veremiyorum. mesela ben hangi sevgilimle sevişirsem sevişeyim hepsine özel pırlanta aromalı boxer'ımı giymeden asla başlamam bu işe. biraz adap, biraz çekicilik, biraz özen olsun üstünüzde ayol! calvin klein giyin en azından canım!
(bkz: ne ayıp)
En marka en baba kıyafetleri giyip buna rağmen sevişemeyen erkekten daha iyi durumdadır şüpesiz..

Ayrıca da; o duruma gelmiş kızın ilgisinin donda değil donun altındakinde olduğu mutlaktır..
üç kağıtla, haramla, faizle, dolandırıcılıkla alınmış marka dondan daha temiz bir don kullanan fakirdir.
haddini bilmeyen erkektir. bu terbiyesizlik canım? bu ne kıroluk? tamam pırlanta aromalı olmasa da üzerinde bir tane pırlanta taşlı da olur, o da olmadı altın aromalı da olabilir benim sevgilimin boxerı. ne anlayışlıyım dimi.*
-ilhan napıyosun?
-pazardan aldığım baksırı giyip sevişicem aşkım
-geri zekalı, giyip sevişmeyeceksin
- ...
-çıkarıp sevişeceksin
- ...
-mal!
içindeki küçük olunca önemi boxer'a vermek lazım tabi.
Calvin Klein boxerlı saplar için Mevlana'dan geliyor: "Çok insan gördüm, üstünde elbise yok; çok elbise gördüm, içinde insan yok."
(bkz: her şeye rağmen erkeğim)
şöyle bi erkektir.

görsel
bunu yaptığım için kendimle gurur duyduğum durum. birazda fakirim işte.
(bkz: dudbster)
(bkz: boxerla sevişen erkek)

sevişmek için boxer ı çıkarması gerektiğini öğrenmelidir.
birisi buna yanlış öğretmiş, boxer değil kondom kullanmalıdır.
Aman yarabbi.
Nerden alacaktik kasaptan mi amk.
Fakir erkektir.
Fiyatı değil işlevi önemli.
Zorlanacaktır. insan kendi giydiği boxerla nasıl sevişir? O değil insan boxerla nasıl sevişir?
Benimdir. Maarifet baksırda değil içindeki cengaverde. Ayrıca pazarda çok güzel desenli baksırlar var. Evet baksır.
Ezik erkektir.

Şahsen ben boxerımı en kaliteli amerikan, fransız mağazalarından sipariş ediyorum.

Hatun kişiyle sevişmeye bile gerek kalmıyor.

Çıkarıyorum boxerı koyuyorum hatun kişinin yanına, resmen boxer sevişiyor.

Ben karşı koltukta boxerı ve kadını izleyip keyif sigarası yakıyorum.
marka manyağı olmamış akıllı erkek tir .

satıcılar çok seviyor marka manyağı enayileri .

cüzdanlarını yani .
Sanarsın calvinden don alıp Adriana limayı sikiyo haspam.
Don dondur kardeşim. Ha pazardan 5 tl ha maviden 35 tl don. Aynı has aynı koruma
benim. hayatımda hiçbir zaman boxera fazla para vermedim. hep pazardan aldım. bana göre gereksiz harcama.
fakirin ne işi olur boxer ile adı üstünde “fakir”
kişisinin götüne giymeye donu olmaz ki. zaten seks donla yapılan bir iş bile değilken gereksiz harcamaya da girmez.

kaldı ki fakir kişisi akşam yapacağı sekse değil, bugün karnımı nasıl doyururum içsesine kulak verir.

Çünkü karnı aç olan fakirin aklına seks gelmeZ.