inşallah yalandır. Ölmesine üzülmüştüm. Daha adamı Müslüman yapmadık. Kafir Kafir gitmesin.
Lafı mı olur, sofraya bir tabak fazla koyarız o kadar. bir eksik bir fazla fark etmez.
doğru olmasını çok çok istediğim ama asla doğru olamayacak iddiadır.

(bkz: rip)
Micheal Jackson ve Tupac'tan sonra ortaya atılan iddiaların benzeridir.
Geleceğimizin shaggy'si ni yaratmaya çalistiklari iddaa.
arabasıyla çekildiği bir fotoğrafta görünen plaka ile kazada bulunan plakanın uyuşmamasıyla güçlenebilecek iddia.
doğru olmasını çok çok istediğim ama asla doğru olamayacak iddiadır.

(bkz: rip)
doğru olsa da mutlu olsak haberi. böyle bir şey gerçek olsa dünya yerinden oynar onlarca yıl unutulmaz. ölmemiş ol be adam. çık karşımıza bi kere daha.
şarkıya dönüştürülmesi gereken şiir.
(bkz: yaran tespitler)
siktiri boktan bir holivud aktörü için bu kadar kafa patlatılan bir memlekette ülkenin içinde olduğu durumu iyi-kötü analiz edemeyecek insanların meselesidir.

Ölmemiş olabilir e napak? helva yapacaktım paul için yapmayayım mı? Cuma günü hutbeden sonra mevlid okutacaktım onuda mı yapmayayım. Kafam çok garışık yha... :s :s paul... rip paul!

çokta sikimde olan iddia affedersin.
ihtimaldir. kurmaca olabilir. cesetlerin fotoğrafının olmaması en büyük kanıtıdır heralde.
öldüyse ölmüş, ölmediyse ölmemiştir.

kimler geldi geçti bu dünyadan...
paul walker'ın ölümünden 1 gün önce twitterda söylentinin çıktığı, ertesi gün ölüm haberi geldiği ve de paul walker'ın aracının plakası 90 ile biterken, kazadakinin 93 ile bittiği söyleniyor.

ayrıca paul walker'ın kazasının gece olduğu ancak videodaki kazanın gündüz olduğu da (sanki videoyu görmemişim gibi) gelen bilgiler arasında.

ama yine de ölmesini veya ölmemesini dilemek gibi bir yanlılığa girmiyorum.
kalbimizde yaşıyor
her şey bitti bir bu kaldı.
mukadderat.
küller küllere, tozlar tozlara karışır.
Bu Amerikalılar herşeyi yapar. Milyonlarca insana sazan.avi yapmış olabilirler.
(bkz: yedi teorisi) tupacı hatirlatmistir. gercek degildir.
--spoiler--
http://incisozluk.com.tr/...-paul-walker-%C3%B6lmedi/
--spoiler--

çok inandırıcı bir iddiadır.
öldüğü resmi kaynaklarca da doğrulandığı için tarafımdan inandırıcı
bulunmamıştır.
tipik ünlülerin ölüpte ölmedi diye pompalanan asparagas haberlerden biridir. he amk ölmedi polat alemdar gibi yüzünü değiştirip mafyaya sızıp yeraltı dünyasını çökertecek.
not: tupac, elvis presley içinde bu haberler yapıldı diyen arkadaşlar hayırdır memleket new orleans mı? uzağa gitmeyin amk! ahmet kaya en yakın örneğidir.
(bkz: paul walker in öldüğünün kanıtı)
güvenlik kamerası görüntüsü için ;

http://www.tmz.com/videos/0_oehej0ek/
7. Filmin sonunda çıkacak denmektedir.
onu çok sevenlerin kendini kandırmasıdır ölmek için çok genç iyi ve yakışıklıdır ölüme yakışmıyordur ama maalesef ölmüştür.
(bkz: Cem uzan a hapis şoku)