Her türlü olaydan Akpyi sorumlu tutmak tabi çok kolay. Asıl merak edilen konu şu, Akpden nem alanların acaba alternatif bir LiDERleri var mı?
Aileyi yönetemeyen baba evlat tarafından sikilir.

işe yaramaz politika sahiplerinin basiretsizliğiyle gurur mu duyalım.
ne kardeşliğinden bahsediyorsun? bugün türkiye de insanlar birbirini umursamıyorsa bu akp sayesindedir. o budur şu şudur bu da bunlardandır diye kendilerini temize çıkartan bir parti.
Eleştirmek, yerden yere vurmak, daha ağır eleştirmek demokratik bir tavır ve haktır.
Pkk ya zaten 7/24 sövüyoruz. Son bir senede kaçıncı saldırı bu? Kime kızalım? Kılıçdar'a mı?
Ulkeyi kim yonetiyorsa hepsine saldirmak gerektigini bilmeyen aktroll söylemi.
Ulan bir kere de görün yahu!
Silkip atiyorlar ülkeyi!
evet canım ne gereği var akp 'lilere laf söylemenin, altı üstü kızgın çocuklar iki üç torpil patlatmıştır, abartmayın canım.
TABi. esasen PARALEL YAPI DURURKEN AKEPEYE LAF MI EDiLiR.
bu ülkenin iktidarı kim? kim yönetiyor bu ülkeyi? bomba patlayınca kemal kılıçdaroğlu'numu suçlayalım?

kendi ideolojinizi savunmak için insanlığınızda vazgeçiyorsunuz, sizin vicdadınızı sikeyim insanfsız orospu çocukları.
bakın ne diyorum. ak parti den bahsetmiyorum bile.

o partiye oy veren ve sözlükte savunanlardan bahsediyorum.

gün gibi bunun sorumlusu ortada hiiç tartışmaya gerek yok.

kalkıp sen canımız yanarken hala partini reisini düşünüyorsan o teröristten farkın yok.
olm hakikaten ahiret diye bir yer varsa, yargılama ve akabininde ödül ve ceza varsa ve bu iktidar ve onun tüm destekçileri dökülen onca kanın ve göz yaşının hesabını vermeyecekse ben o tanrıya çok pis laflar hazırlarım.
Hükümet kimde, içişleri Bakanlığı kimde sorarlar adama.

Bu ortamda bile, böyle bir durumda bile insanları değilde siyaseti düşünüyorsanız artık size ne denilebilirki yazıklar olsun.
rusyadan dilenen özür, bütün filistin masalına rağmen israille yapılan anlaşma örtülsün de patlama yüzünden kim ne derse desin.

* uzun, rusyadan özür diledi, tükürüğünü bilmem kaçıncı kez yaladı,

* filistinli, kardeşlerinin hakkını savunan uzun adam israille antlaşma yaptı.

bunları unutturamaz patlattığınız bombalar.

allah belanızı versin.

savunmayın amk, yanlışı savunacak kadar düşmeyin. bunu yaparsanız da aynadaki sıfatınıza benim yerime tükürüverin.
tüm bu patlamalar hükümetin uyguladığı politikaların korkunç sonuçlarıdır. eski türkiye dediğiniz zamanda ancak istihbarat zaafı varsa hükümet eleştirilirdi, herkes devlet yerine terörizmi lanetlerdi çünkü insanlar görüyordu ki sürekli terörle mücadele politikası vardı. ama bugünkü yaratılan bu ortam büyük oranda hükümetin iç-dışta uyguladığı yanlış politikalarının acı sonuçlarıdır. en önemlisi de daha önce hiçbir hükümet ne içte ne dışta terör örgütleriyle işbirliği ve müzakere yaptığı konusunda suçlanmamıştı, çok ağır bir suçlamadır bu aslında. işte bu yüzden insanlar saldırıyor arkadaşım. ayrıca gün birlik günü falan değildir, çünkü akp bu ülkenin güvenliği için ciddi bir tehdittir.
daha ziyade israil ile anlaşıp rusya nın g.tünü yaladım.

hadi patlama yapalım

olasılığı daha mantıklı olur
Devleti babam yönetse babamada saldırırım bu kadar patlamadan sonra.
nereye saldıralım, ülkeyi bakkal ramazan efendi mi yönetiyor, bakkala mı saldıralım ne yapalım.
Dedi donuzluk it.
Firma batınca çaycıya mı hesap sorulur da ülke boka batınca bakkala gidelim? Tabi ki iktidara sallayacağım
ülkeyi kuzey kore işçi partisi mi yönetiyor amk dedirtmiştir. ülkeyi kim yönetiyorsa, sorumlusu o'dur. akp yönettiğine göre sorumlu akp'dir. yarak yarak konuşup insanın canını sıkmayın amk.
tek tek gerizekalıya anlatır gibi anlatırsak belki bu tepkiyi anlarlar.

bak şimdi aç kulağını dinle;

devlet olarak tutuyorsun bir ülkenin içişlerine karışıyorsun ( kendince haklı olsan da yapmamalısın), taraf oluyorsun. onca muhalefete rağmen gidip elini ateşe sokuyorsun.

sonra adına fetö dediğin bir örgütle yanyana yürüyüp ortada hak, hukuk, emniyet bırakmıyorsun. polisin bile suikast düzenleyebiliyor.

yetmiyor ülkenin sınırlarını sorgusuz sualsiz "yardım" adı altında açıyorsun. sokaklarında teröristler geziyor. bombalar patlıyor, insanlar ölüyor.

sonra gelip akp ye saldırıyorlar diye çemkiriliyor. kim ki tuhaf olan?
chp hükümet olsaydı chp'ye saldırırdık.

şükür iki yüzlü değiliz.
(#35313940)
yaralımız var mı? hayatını kaybeden, işinde gücünde olan masum vatandaşlarımız var mı? onu dert etmeyen başlıktır. ayıptır, günahtır. bir insan olarak, nasıl bu hale geldik diye soracağımıza ve nasıl bu belalardan kurtulur diye kafa patlatacağımıza, siz gelip böyle abuk sabuk başlıklar atıyorsunuz ya, açanın bu ülke için hayırlı bir evlat olmadığı gösterir bu başlık. nokta
sınırları açıp kontrolsüz bir şekilde mülteci alan, ohal döneminde dahi saldırıları bombaları engelleyemeyen ve ülke bu halde olmasına rağmen ülkesinin güvenliği yerine tek gündemi başkanlık olan başka parti olsa sorumluluk onun olacak onu eleştiricektik. böyle zamanlar yaşanıyorsa elbette hükümette olan sorumludur. kararları veren onlar ülkeyle ilgili ve mülteci alıyorsan da kontrollü alıcaktı. mit' de çalışıcaktı ki bu kadar olaya rağmen mit hala aynı isimle görevde.