bugün

bence evlenilmez.

kendi aydın çevremde bile erkekler defolu bayan istemiyor, ısrarla bakire arıyorlar yani.

temsili,

görsel
Adı üstünde patlak akıl işimi.
bayan diyerek en başından sıçılmış sual.. sizinle evlenen kadının amk.
öncelikle bu başlığı silmeyen moderasyona, başlığı sürekli uplayan herkese selam eder, kıt aklıyla kadınları bekaretine göre etiketleyen, hakaret eden herkese birgün bu zihniyetin kendisiyle yüzleşmesini dilerim.

malum herkesin anası bacısı var ( girmek necburiydi bu muhabbete). birgün o çok sevdiğiniz insanlar bakire değil diye ya da başka bir sebeple zarar görür o zaman bu kullandığınız dilin neye sebep olduğunu görürsünüz. dilerim.
bir sorunsal.

elektrikçiden patlak ampül alıyorsanız, böyle defolu bayanla da evlenebilirsiniz yani.
patlak bayanla evlenmeyi disliyorsunuz ama makatı otoban olmus kizlarla evleniyorsunuz.

zihniyetinizi sikeyim.
patlak lastikli arabaya binilmez gibisinden.
Yok, onlari folyo ile kaplayip dolaba kaldiriyoruz.
patlamis ise baska bulmak gerekir.olmustur cunku.
çapkın erkekle olunur mu sorusuyla aynı galiba.
Patlak dediğin olsa olsa araba lastiği falandır, araba lastiğiyle de evlenilmez, ten uyumu olmaz bir kere.
Toplumsal bir sorundur.
senle evlenecek kadar salak birini bulabilirsen sorarsın bence bu soruyu.

gereksiz bir soru.
Mezhebine uyduran evlenir uyduramayan evlenmez. Bu kadar basit olan sorunsal.
Her erkek evlenmeden biri ile birlikte olmak ister.
Ama yine o erkekler bakire biri ile evlenmek istiyor.
Patlak erkekle evlenilir mi sorusu sorunması gereken sorunsaldır.

Bide erkeğin patlağı olur mu diye sormayın patlaktan kastım yamuğu, yüz karası, pisliği, iti yani.
"her sevgilim bi kere versin ama karım bakire olsun" düşüncesindeki insanların "hayır." cevabı vereceği ve ardına bir sürü şey yazacağı sorunsal.
patlak bir beyinle evlenilir mi?
insan cok sevince buna bakmaz dedirten durumdur.
görsel
Başlığı açanın ergen olduğu anlaşılmaktadır, bu soruyu böyle sormaman lazım evladım.
Kim kimle evlenir bilememde. Ilk önce şu üslubunu bir düzelt. Insan ol arkadaşım.
(bkz: patlak)
(bkz: bayan)
bu başlığı açana adam denir mi sorunsalı.
ben bakir değilim her önüme geleni düzerim ama karım bakire olsun. tabi buna canım cennette çüküm şerbette olsun sorunsalı da denebilir.
(bkz: Sun fix macun tutkal)