Yaptığı makyaja güvenmeyen kızların dikkat çekme çabasıdır.
rüzgarda saçlarıniz yüzünüze geldiğinde dudağnıza yapışmasına neden olur.
1. dudaklardan taşırmadan sürülürse dudakları normal rujdan daha dolgun gösterir.
2. hem de daha doğaldır.
3. çileklisi insana kendini mutlu hissettirir.
4. kırmızıyla pempe arası bir renk genç görünmek için idealdir.
5. dudakların kırışıklıklarını doldurur.
tat verenlerden değilse sevgilisine acı çektiren kızların kullanımıdır. Aslında söylemek gerekirse çok kişi iğrenç bulur. Çünkü iğrençtir.
dudakları olduğundan daha kalın gösterdiği bilinir.
esmerlerde çok güzel duran ruj. Aga bitiyorum ya la.
sarışınlarda daha güzel durur esmerlere daha çok can alııcı kaliteli rujlar daha iyi gider.
özellikle pastel tonlar sarışın hatunlara dadından yenmez bi güzellik katar.
dudaklarınızın yapış yapış görünmesine sebep olan rujdur. ıslak bir görüntü verir. nude bir renk olursa güzel durur diğerleri palyaço gibi gösterir.

tercihim değildir. doğal görüntü veren mat rujlardan yanayım. ya da mat kırmızı.
yiyorum ben onları genelde. normal kimyasal tadı var. vişnelisi de vişneli kimyasal gibi.
en güzel olan ruj.
tad veriyorlar bir de bunlara dayanamayıp yeniliyor falan.
bol salçalı makarna yemiş ve ağzını silmemiş görüntüsü veren ruj.
dudakları şeker gibi gösteren güzel icat.

yine de bir bordo ruj değildir.
dudakları dahada güzel ve bakımlı gösteren kozmetik malzemesidir.insanın daha bir öpesi gelir o çilek dudakları.
dudaklarına ruj yerine bunu tercih edenler emin olsunlar ki, ruj sürenlere göre her zaman öncelikle olarak tercih edileceklerdir.
fondotensizse yüzünüz; iğrenç bir görüntüye kavuşmanıza sebep olan ruj.
salyası akmış kız görüntüsü oluşturur. sonra o kıza içten içe hııfffff yap da çek lan şu salyanı diye hasta olunur. ne zaman hıfff yapacak lan bu denir ve beklenir.

(bkz: hıfff)
ağızda bok gibi tat bırakan iğrenç şey.*
itici olan rujdur.
(bkz: olmazsa olmaz)
aysun kayacı'ya yakışma oranı en büyük olan ruj.
çok gereksiz bir makyaj malzemesidir.sanki kadın böle şakır şukur sesler çıkararak tavuk yemiş de sonra ağzını silmemiş gibi bir görüntüdür aslında.
kadına sade ama seksi bir hava veren kozmetik malzemesi. * hafif birde göz makyajıyla afet olur...
yapış yapış gösteren dudak boyası. yağlı mı yedin sen?*