bugün

Ahahaha bu ne oluyor?

Mobil üzerinden bana komple kuruyorlar arkamdan iş çeviriyor diyenler mi djdjdjd.
en değişik ruh haline sahip şarkılardandır, klibi de çok farklı bir havadadır. dinleyerek alınan bir uyuşturucu olsa bu şarkı olurdu muhtemelen.
https://www.youtube.com/watch?v=sPLEbAVjiLA
80bin şarkılık listemde kendine yer bulmuş bir radiohead şarkısı , başı hüzünlendirir son ağlatır.
zannımca gelmiş geçmiş en iyi şarkı.

3 ayrı şarkının birleşiminden oluşmuştur.

nasıl bir ortamda olursam olayım duyduğum an gözlerim dolar, ağlamaklı olurum.
konser videolarında hiç ummadığım bir anda bu şarkıya girildiği zaman çok sevdiğim bir tanıdığımı görmüş gibi olurum. yüzümde aptal bir gülümseme oluşur.
neşeyle hüzün arasında bir duyguyu yaşatan ender şarkılardan bir tanesi. thom abimize selamlar.
yok hayır yapılmadı, bu şarkıdan iyisi gelmedi.
bu kulaklar bundan daha güzel bir şarkı duymadı.
sia coverıyla - zaten çok acayip olan radiohead şarkısı- bambaşka bi acayiplik haline gelmiş.
Ergo proxy adlı izlenesi bir animenin ending 'i olan dinlenesi bir radiohead şarkısı.
bugün kulaklara ayrı güzel gelen şarkı.
hatalarıyla ve sikindirik şarj yönetimi ile beni deli eden samsung cihazımın kanser edici etkisini azaltan rom. ilk yüklediğimde minik bir hata yapmışım apk dosyaları açılmıyordu neyse ki sonradan o sorunu da hallettim çatır çatır çalışıyor alet. dangalak samsung servisin yapamadığını ben evde yaptım. rezillik diz boyu bu android cephesinde.
karması - 416 larda seyreden yazar halidir. sakın ilişmeyin başa bela olabilirler.
karma puanlamasında eksi dört yüz seviyesinin ismi. şuan karmam. gurur duydum. oldukça karizmatik.
Bir android romu. Özellikle tablet arayüzünün etkinleştirilebilmesi yüzünden Galaxy Note gibi büyük ekranlı telefonların vazgeçilmez romu olmaya adaydır.
her zaman ki gibi harika ve insana değişik duygular hissettiren bir radiohead şarkısı.
CM tabanlı emekli Galaxy S'imde de kullandığım romdur
orospu çocuklarının sansürlenmiş karma sıfatı.
(bkz: laiko)lar sayesinde edindiğim karma sıfatı.
Google'ın yıllar öncesinden android işletim sistemi iÇin yapmış olduğu reklam müziğidir.
97 senesinde çıkan 'ok computer' adlı harika albümün bana göre en can alıcı parçasıdır. beklenmedik anlarda kulağa çalındığında insanın tüm yaşam enerjisini çalıp buhranlara sürüklemesiyle de nam salmıştır. yine de sevilir o ayrı.
tüm şarkılarını beğenirim ama 3-4 şarkının ayrı yeri vardır biri de paranoid android'dir. Cok tatlı şarkılar yapıyorlar.
saatlerce dinlenilesi, insanı alıp uzaklara götüren, bulutlarda gezdiren, anıları canlandıran, en sevdiğim grubun, en sevdiğim şarkısı. thom yorke' un rain down diyişi vardır bir de. insanı öldürür.
(bkz: (vid #31226)) solo dinlenebilir.
radiohead'in top 10 listesine giren bir parçadır. hoştur, dinlenilesi bir tadı vardır.
girişteki gitarlar,sondaki solo ve thom yorke ile ''manyak'' sıfatını sonuna kadar hakeden deli mi deli şarkı.

''belki paranoyağım ama android değilim ulen!'' der.benzersiz bir şeydir yahu.

marvin'dir.
Gareth pearson çalınca bir başka olan parça..