bugün

bir cesit zengin serzenisi. bodrum daki beach lerde ellerinde "para var huzur yok" yazili pankartlari tasiyan insanlari gorebilirsiniz. bu pankart ellerinde dans ediyorlar.

(bkz: allahim yarattin bari takip et)
herşeyin parayla elde edilemediğine güzel bir örnek...
(bkz: hadi lan ordan züppe)
para yok huzur da yok.
eskilerden sağlam müslüman yazardır. tabi lan müslüman biri gelince hepiniz gıcık oluyor ivmeniz düşecek diye kuduruyorsunuz buldunuz garip birini çullanın! allah size fırsat vermesin insanları bi bardak suda boğarsınız. yaygara algı yapmada üstünüze yok.
bana; "ilgi şeysi" demiş. terbiyesi müsaade etmediği için sansürlemiş. aga evli olduğun halde sözlüklerden karı kız avlayacak kadar çaresiz durumda olmayı kaldıran terbiye bana neden net bir şekilde; "ilgi orospusu" demeyi kaldırmıyor ki? üstelik bu bir iftira. diğeri ise doğru.

kalkmayan uzuvların öfkesini benden çıkartmamalısın. ortalama bir terapi ücreti benim sana yaşatacağım acının tedavisinden daha ucuz olabilir.

tanımadığım etmediğim insanlar bana rica ederim bulaşmasın. keyiflenmiyorum diyemem ama kalp kırmak hakikaten benim büyük korkularımdandır. korkularım konusunda pek sadık olduğumuysa asla söyleyemem.
Eski nickini günaydın sözlük başlıklarından hatırlıyorum. Sözlüğün bu yönünü hiç sevmiyorum. Seviye yok. Milletin karısını kızını diline dolayıp galip geldiğin hiçbir tartışmanın kazananı asla sen olamazsın. En nefret ettiğim yazara bile yapılsa ayıplarım. Bu yazara da yapılmış. Yapanın seviye zaten belli. Oh olmuş diyen de düşündürücü.
ikiside yok.
(#45066655) adam haklı beyler.
Günün ilk teşekkür edeni, teşekkür ederim.
Gıcık. Küstüm.
Enteresan bir varlık. Entry girip girip siliyor. Ezik olduğunu düşünüyorum.

Edit: sözlük bunlardan kaynıyor. Nerde eski nesiller mk.
doğum günü kutlu olsun inşallah seneye de kutlu olur.
gerçekten doğum günüyse kutlu olsun. severek takip edilen, seviyeli yazan bir yazardır.
Kapi Gibi bir nick almis yazardir.
Mutlu yıllar temennileri yollanan yazar.
para da yok huzur da yok.. eşşek gibi de çalışıyoruz elde var hiç bir şey yok. zükerim böyle hayatı.
Sağ elim yok engelliyim deyip bu kadar entryi kasması hiç inandırıcı değyil.

Sahi tek elle ne çok yazı yaziyon birader ?!.
önceki silinen hesabında hesabını silerken ağladığı zamanlar tek destek olan bendim. bu hesabında da nik altında tek destek olan ben gibi biriyken şimdi gelmiş kafası iyice gitti yazmış topunuzun bakırköy mashar osmana gönderirim benim kafa gene de gitmez hamurumuz sağlamdır.

en azından gerçek düşünceni görmüş oldum önümüzdeki maçlara bakıcaz artık..

görsel
Günün ilk açık oylayanı, teşekkür ederim.
allah, rte'nin ömründen alsın ona versin evet.
paranın alamayacağı birkaç şeyden biridir huzur.
her gün ilk açık oylayanın nickaltına yazmayı gelenek haline getirmiş olan yazar.
para birimi yanlış o zaman. türk parasıysa normal bence. çok gitmeyin üzerine.
Günün ilk açık oylayanı, teşekkür ederim.

Evinin beyi çocuklarının anası bir yazar.