bugün

olsa olsa türk kızıdır. kızlarımızdan allah razı olsun. çalışkandırlar. kimseye muhtaç olmazlar.
Dediğine kendisi de inanmıyordur ya da tatlı bi hayale kapılmıştır.
para, araba ve ev vaadinde bulunduğum kızdır. sen ne güzel bir şeysin lan böyle. paragöz olmayan kızı geçtim erkek bile bulunmuyor bu devirde.
evlenilecek kızdır. asıl zikişi evlendikten sonra gösterecvektir.
çok da güzeldirler. ve asla aldatmazlar sadık da kalırlar.
liselidir sadece tipe önem verir.

evet belki ev araba önemli degildir tabi ki ama iş kariyer ve gelecek çok önemlidir şimdilik tipe önem veren hanım kızlarımız büyücekler.
Ergendir.
Giyinise ve yakışıklılığa önem veriyor.
akşam yemeğine de sevgilisin böğrünü sofraya koyup yiyen kızdır.
ev, araba değil de geçinecek kadar para nasıl önemli olmaz tellam diye seslenmek istediğim kızdır.

ciddi bir hastalık anında öbücük mü verceniz,
ev sahibine mi elleteceniz,
adınız, "bakkaldan bedava alışveriş yapmak için elleten kız" başlıklarına mı düşcek,

napacanız paranız olmadan?

"ayrıca, yemek olmasa da olur aşkım önemli değil,

ütüsüz de giyerim aşkım boş ver,

bugün temizliği ben yaparım aşkım sen yoruldun

babam da suyunu bir seferlik kendi alsın aşkım, sen bugün hastasın..."

demeyecek erkeklerin hiiiç boşa salyasını akıtmaması gereken kızdır.

daha evlenmeden ev geçindirecek totonuz olmadığını belli etmeyin bari de, kezboşun biri düşsün şansınıza.
çok pis boynuz takmıştır. çaktırmamaya çalışıyordur, sen sevgilinin tevazusuna müteşekkir olurken o da senin güzelce gözünü boyuyordur.

uzman kişi esra erolda izledim gördüm, ev, araba, para önemli değil, önemli olan dürüstlük, saygı, sevgi, diyen her kadın gelen ilk talibine bunun tam tersini söyledi. evimiz ossun rahat ederük, arabamıs olsun ne güzel gezerük dedi.

öyle gençler, hem evin yok hem paran yok, o popişin çıplak, kalkmış evlenmek istersin, ölsen ağlayanın olmaz haberin var mı? Allahın fakirleri!
Adam adam gibi olsun taşı sıksın suyunu çıkarsın kadın kadın olsun kuş misali çerden çöpten yuva yapsın malın mülkün ne önemi var. Sırtsırta verdiler mi en iyisini yaparlar zaten.
yalanın daniskasıdır. iş cididye bindi mi iş aş diye ağlar.
kız değildir o sen iyice bi' bak derim.
türk kızıdır.
seviyodur hacılar önyargılı olmayın.
gerdek gecesi içine gireceği 15 lik 16 lık veya 20 lik ebatlardaki sosise benzer bir nesnenin hayalini kurduğu kızdır.

cinsel doyum tecrübesini kazanmadığından, kafası sadece buraya odaklanmakta olup. o an için ilerisi göremeyen, pipi sevdalısı kızdır.

bir ay sonra zevki bittikten sonra, anasının evine ağlıya ağlıya gelecektir. farkında değildir.
Bu kızların nesli tükendi millet. var olan çok azı ise bana pek denk gelmedi. eğer bir gün samimiyetle bunu size söyleyen bir kızla tanışırsanız kaşına gözüne bakmadan evlenin onunla.
yalan söyleyen kızdır.

bu zamanda insanlar paraya yapar olmuş. aaa param var lakin bu sefer ben insanlardan tiksindim amk.

alayına gider amk.
doğru söyleyen kızdır. Çünkü önemli olan iştir.
Ya yalan söylüyordur, ya da karşısındakinden sakladığı bir kusuru vardır. Beni kabul etsin de nasıl ederse etsin düşüncesi vardır.
o kızı alın kavanozda saklayın gençler.
arabası, evi ve parası olan adama, bunlar olmasa da yanındayım imajı veren kızdır.
palavranın alasını atan kızdır. mübadele döneminde yaşamıyoruz, insan atar da biraz yavaştan atar. para önemsiz olur mu hiç?
kadınların bu aşırı ''her şeye göğüs geren bağrı yanık anadolu kızı'' pozuna da gıcık oluyorum. o yüzden 3 ayı doldurmadan mahkemelere koşup boşanmak için yırtıyorlar kendilerini.

yapamayacağı şeylerin sözünü veren insan kadar aptalını görmedim hayatımda. erkekler için de geçerli bu.
Burnu pinokyo gibi uzayacak kızdır.
Saatlerce konuaşabilen sikilmayan kızdır. Candir.